Příspěvky uživatele - 158.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování melounů a okurek 2011, 1.5.2011
Tak jsem se letos také pustil poprvé do roubování a výsledek je takový smíšený. 4 okurky jsem rouboval zasouváním jazýčků. Včera jsem odstranil kořeny okurek a hned mi dvě uvadly. Ale kupodivu se mi u jedné podařilo zlomit pri roubování stonek okurky... celý příspěvek >
Jak získat ze žampionů sadbu, 17.4.2011
Dobrý den, trochu bych Vám oponoval s těmi laboratorními podmínkami a stářím podhoubí. Asi dva roky pěstuji hlívu ústřičnou ve slámě pouze z vlastního podhoubí. Koupil jsem ji ho jen na začátku, abych měl z čeho začít a od té doby si ho tak s 80%... celý příspěvek >
Vyschlá místa v trávníku, 13.9.2010
Dobrý den, myslím že jde o plísen?Kornatka travní:
Sběr semen, 5.8.2010
Jasný, asi zasadim všechny nejdříve do tuhlíku. Přeci jenom, kdyby to nevyrostlo teď, tak at se to na jaře nevyvorá ze záhonu. Díky Johny
Levandule toskánská, 2.8.2010
Zdravim, na zahradě mi roste levandule toskánská. Chtěl jsem se zeptat, zda má stejné vlastnosti jako levandule lékařská, nebo je její použití jako bylinky nevhodné. Děkuji Johny
Sběr semen, 30.7.2010
A má cenu je stratifikovat, když jsem je sebral předevčírem, nebo je rovnou zasadit do zeminy?
Sběr semen, 30.7.2010
Zdravim, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se sběrem semen z vypěstovaných rostlin. Udělal jsem si výlet do botanické zahrady a nasbíral tam pár semenáčků různých bylinek... koriandr, sléz, anýz, kostival, rozrazil, řepík a ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika