Příspěvky uživatele - 121.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plisen rajcat?, 29.7.2011
Chci se zeptat, o kolik Kuprikol oddálí zrání rajčat? Já teď teprve začínám sklízet první rajčata. Díky
Naprasklé vijany u odrůdy Ildi, 14.7.2011
Moje Ildi mají asi 1,5 metru a 4 vijany. Na každým vijanu je aspoň 100 rajčátek a raději jsem to zastřihl, aby to vůbec uzrálo.
Jak vám žloutne česnek?, 6.7.2011
V Brně, kousek od řeky mám česnek pořád v zemi. Sice žloutne, ale palice ještě nejsou nahoru, tak čekám. Včera jsem jeden cvičně vyryl a byl to krasavec.  Pořád čekám, až se zvednou palice.
Zníženie PH pomocou kyseliny, 20.6.2011
Na radu kamaráda používám klasický ocet. Stojí pár korun a funguje to perfektně.
Budka na pískovou filtraci, 20.6.2011 Obsahuje fotku
Trvalo to chvilku dýl, ale budka je hotová. Až to natřu, vyfotím to detailněji. Je to z OSB desky a střešních latí. Teplu zdar
Čím odpudit psy?, 10.6.2011
Nevím, co na to kočky, ale klasický mletý pepř na psy funguje výborně.  Jenom nevím, co na to ti psi říkaji.
Aku nůžky na trávu Bosch či jiné nářadí na okraje trávníku, 10.6.2011
Koupil jsem ruční nůžky FloraBest u Lídla a musím říct, že to nebyl špatnej nápad. Stříhají krásně a stály asi stovku. Mirek
Budka na pískovou filtraci, 10.6.2011
Příští týden bych chtěl něco podobného udělat. Zkusím to zdokumentovat a když to bude za něco stát, šupnu to sem. Mirek
Černo-červená rajčata, 3.6.2011
Taky jsem zvědavej. Jenom ta černý mají nějaký divný květy, nebo co to nahoře roste.
Černo-červená rajčata, 3.6.2011
Dobrý den, Můžete mi někdo poradit?Black from Tula a Green zebra jsou tyčková rajčata? Děkuji
Zltne mi cibula a cesnak, co s tym?, 18.5.2011
Musím souhlasit s ortivou.Ale hlavně žádnou vodu. Já jsem letos česnek nezalíval, jenom 2x okopal a lehce přihnojil cereritem a musím říct, že je výstavní. A cibuli se nejlíp daří na suchých místech. Takže nezalívat!!!
Zničená rajčata?, 17.5.2011
Dopadl jsem úplně stejně. Jenom doufám, že se vzpamatují, protože jsem zasadil mj,  i černá, zelená a bílá rajčata. To bych asi slzu uronil.
Bezchlorová chemie do bazénu, 13.5.2011
Dobrý den, bezchlorova chemie je chemie také. Jen místo chloru je tam peroxid vodíku. Máme podobný bazen, jen s kartušovou filtrací. Voda rozhodně není horší, spíš lepší a hlavně nesmrdí chlorem. UV sterilizátor může pomoci, ale vše nevyřeší. Bez... celý příspěvek >
Žloutne mi česnek, 20.4.2011
Vloni jsem měl česnek podobný, tak jsem ho zali Ortivou a celkem to pomohlo. Vypadá to na nějakou plíseň. Jestli tam nemáte moc mokro.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 16.4.2011
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, požíváte mezi cihly šamotovou maltu? A co dáváte na spodek topeniště. Betonujete to? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika