Příspěvky uživatele - 195.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možne použít kalove čerpadlo?, 1.5.2011
100W čerpadlo vás stojí při provozu 8 měsíců v roce a ceně 4 kč za 1kWh -  2400 Kč rozumné ekonomické čerpadlo má kolem 200W, takže ročně 4800 Kč Vaše kalové čerpadlo cca 700W = 16800 Kč ročně Není těžké spočítat rozdíl 14400 Kč Ted je... celý příspěvek >
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 21.4.2011
jako natáhnout tam vzduchování? Aby měly bakterie víc kyslíku a tudíž rychleji baštily? Nebo máte namysli nějaký sofistikovaný "ometač" první desky?
Fotky jezírek a filtrací, 16.4.2011
nepamatuji si, že bys měl nějakou výjimku Meeedo ;-)
Fotky jezírek a filtrací, 16.4.2011
Také Vám připadá že každý dělá chytrého, ale nikdo neukáže své jezírko? Doufám že tato diskuse přiměje všechny návštěvníky sem vložit foto svého jezírka i filtrace a napsat jak to mají řešené a jak jsou spokojeni. Jeden tvrdí zeolit do filtrace a... celý příspěvek >
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 16.4.2011 Obsahuje fotku
Mohl by mi někdo zkritizovat navrženou filtraci? Rád siposlechnu nápady na vylepšení návrhu dřív, než založím diskuzi jak to napravit. :-) mám koupací jezírko s kořenovou čistící zonou, 125 m3 vody. Vím že by filtrace měla být 4-6 m3, ale tohle je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika