Příspěvky uživatele - 133.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam dát rybičky, 1.5.2011
Děkuji za odpověd.Ano máte pravdu ještě nejsou ani vybarvené.Kočka vyloučena i já jsem stejného názory jako Vy prostě čekat... Mě by to nevadilo ale děti jsou nedočkavé a denně mi ženou sehnat nějaké které budou vidět jako dřív... No ještě jim... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 1.5.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat na jednu věc.Přes zimu jsem přišel v jezírku o všechny "karásky"...Před 14 dny mi dal kolega ze svého jezírka 4 nové kousky o velikosti cca 4-5 cm.Přivezl jsem je domů nechal "aklimatizovat" asi... celý příspěvek >
Čím stříhat živý plot - thuje, 17.4.2011
Dobrý den.Mám asi 40 metrů živého plotu z thuji.Plot je pěkný "zdravý" bez problému.Vždy jsem ho stříhal ručními nůžkami na živ. plot dlouhými asi 30cm.To jsem byl ještě fit nedělalo mi problém si máknout.Bohužel nyní mám určité zdravotní... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 14.4.2011
Dobrý den.Ano máte pravdu ted jsem kouknul na obrázky a je to sýkorka určitě bud jak píšete asi modřenka nebo konadra.Ale to už je asi jedno.No tak uvidím... Asi je nechám ještě rok v podnájmu,pak se uvidí..V každém případě děkuju všem za pomoc a... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 14.4.2011
Dobrý den.Děkuji za názory.Musím upřesnit jen že se nejedná o vrabce ale o nějaké světle zelené ptáčky nahoře světle šedivé/do modra.Určitě mi ti ptáci nevadí ani jak už jsem psal bych si nedovolil a ani nechci je nějak fyzicky likvidovat.Ale... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 14.4.2011
Mám nové dřevěné podbití u střechy a místy u koncové krytiny a právě dřevěným podbitím mi ptáci místy doslova proklovávají dřevo a dělají si hnízdo.Nemám v umyslu ptactvo jak koliv střílet nebo "ničit".Jen případně... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 13.4.2011
Ano v jezírku jsou karásci.Děkuji.Jana
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 12.4.2011
Když vás to zajímá tak pohnutky neznalosti, zvědavosti a uspory energie nic víc v tom nehledejte..Ale když je to podle Vás důležité(i když jste mi nevysvětlit proč) tak to nechám jet stále.Já myslela že to má hlavně efekt dekorační proto jsem se... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 12.4.2011
Dobrý den.Nechtěla jsem zakládat nové vlákno proto jmse si dovolila muj dotaz vložit tady.Mám jezírko v pruměru asi 4 metry a metr hluboké.Jednoduchou filtraci. Čerpadlo, UV lampu a nádobu s kartáči a bio složkou.Vše je v rámci možností funkční jak... celý příspěvek >
Přísavník a loubinec, 26.4.2010
Dobrý den Po přečtení této diskuze už v tom mám totální guláš.Přísavník, psí víno bez přísavek s přísavkou atd... Potřebuju psí víno nebo jak to nazvat... do drátěného plotu!! aby se proplétal a postupně kryl výhled do zahrady.Takže... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika