Příspěvky uživatele - 59.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní odrůdy slivoní v roce 2010, 13.4.2011
Promisi mám ale zatím čekám na první úrodu. PaR
Toptaste, 6.4.2011
Myslím, že to je dobrá volba.
Jaký nejvhodnější postřik proti obaleči jablečnému?, 24.3.2011
Kdy je nejvhodnější doba pro provedení postřiku proti obaleči. Děkuji za odpověď.
Jaká je to odrůda?, 17.3.2011
Kdy ta jablka dozrávají? Kdyby zrála v polovině srpna, tipoval bych Starkerlist.
Jaká je to odrůda?, 16.3.2011
Nepoznám žádnou ale chuť mám na všechny.    PaR
Likvidace stromku ryngle ano či ne?, 16.3.2011
V hypermarketu se koupit dají ale jíst se to moc nedá. Není nad domácí vyzrálé ovoce.
Môžem už vrublovať?, 15.3.2011
Já to vždycky pokusně zkouším na nějaké větvi a pokud kůra jde odloupnout, hned roubuji. Myslím si, že by mně rouby zakopané v zemi do května narašily. Nejlépe se mně ujímají peckoviny kopulací (pokud mám podnož stejně silnou jako roub), můžu... celý příspěvek >
Toptaste, 11.3.2011
Toptast i Durancii má v nabídce Radim Pešek i Jukka s.r.o. Uherský Ostroh. A Arbia Malenovice by je také mohla mít.
Najlepšie slivky, 14.1.2011
Je to tak. Všechny jmenované jsou kvalitní, ale jak píšete, až na tu šarku. Vaňkovu jsem zatím nechutnal, čekám na první ůrodu.
Jak na šlechtění nových odrůd, 11.1.2011
Také by mně to zajímalo. Já bych zase zkusil Domácí x Durancie.
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.11.2010
Odlučitelnost od pecky velice dobrá, sladkost vysoká asi jako Durancie. Šarka zatím nic, monilioza na plodech velmi málo ale na dřevě je to horší. Plodnost ve třetím roce povýsadbě asi 1kg. Nadmořská výška asi 450 m, jihozápadní mirný svah, Valašsko.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika