Příspěvky uživatele - 234.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenost s robotickou sekačkou, 12.4.2011
Těžká sekačka je spíše výhodou, trávník již není potřeba válcovat. Pokud je nůž dostatečně ostrý, pravidelné sekání vůbec nevadí a to i když jezdí cik cak. Český popis robotické sekačky jsem našel na youtube
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 6.4.2010
Dobrý den, zajímalo by mne jestli se Stopické rajčata vylamují boční výhony jako u klasických tyčkových rajčat. A do jaké výšky je nechat dorůst, u běžných nechávám 5 pater. Děkuji za odpověď. Soňa Č.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 16.8.2009
myslím, že i na králičky to může, aspoň dle údajů výrobce
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 26.6.2009
Ten remen udajne nepraskl najednou, nacal se, bylo to videt, tak jsme ho dal netrapily a radeji rovnou shaneli novy. Mozna by neco jeste vydrzel, odhaduji ze dostal tak 30% KO..
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
..si tak sekam sekam.. ;-) ne, nestalo se to me, ale zamestnanci. Velka rychlost do vyssi travy a nevylucuji ani ze na neco najel. Remen jsem sehnal nejlevneji za 1105,- vc. DPH s tydenni dodaci lhutou u prazske firmy. Dekuji ps
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
Typ meho zahradniho traktoru je CTH 126. Nevim, jestli se lisi od typu CT 126..
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
Sestihran. Diky
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
Dobry den, asi po 3 mh mi praskl remen na zaci - vylozene moje chyba. Nechci uplatnovat opravu v zaruce, vymenil bych si remen sam, ale nevim kde ho v praze (pripadne v chebu) sehnat. Poradite prosim? Diky ps
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika