Příspěvky uživatele - 165.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 11.4.2011
Neviem, co pod pojmom "všechny druhy borůvek" myslite. Len si domyslam. Tiez pestujem zimolez kamcatsky a Kanadske boruvky. Tiez sa s gulatymi a tmavymi plodmi pestuju muchovniky. Ale su to geneticky rozne rastliny. To ako keby ste... celý příspěvek >
Pěstování malinoostružin a ostružin, 1.4.2011
O aky druh plodovej zeleniny sa to vlastne v tomto pripade jedna? Skuste temu Drobne ovoce
Roubování melounů a okurek 2011, 21.3.2011
Uvedene plati pre metodu stepenia medzi klicne listy.
Roubování melounů a okurek 2011, 21.3.2011
Docital som sa o tom odrezavani podnoze. Robi sa to hlavne vo velkovyrobe (cinske, turecke, japonske manufaktury...). Jednym z dovodov je, ze sa s nimi potom vo vacsich mnozstvach lahsie manipuluje. Ked sa nareze cca 50 rastliniek podnozi, zaberu... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 4.3.2011
Presne ako radi tuto Mirek. Ja som napisal a posunuli to kontaktu na slovensko a podnoze odrody atlas uz mam u seba.
Pěstování melounů v Praze, 28.2.2011
Ja po pokusoch viacerych ludi o takomto pocine ani neuvazujem. Uroda jeden az dva velkostou podpriemerne plody na roubovanej rastline. Naviac, roubovane melony zasadene vo volnej pode dokazu zarast priestor 3x3m. Aj ked v kvetinaci neratam s takto... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2011, 27.2.2011
Odpoved na Vasu otazku zrejme najdete v zavere tohoto odkazovaneho pripevku.
Roubování melounů a okurek 2011, 27.2.2011
Neviem, neskusal som to a asi ani nebudem, ale mozno to je koli uspesnosti ujatia. Pokial ma podnozova rastlina korienky, mozno viac "tlaci" do roubu a to je mozno dovod, preco sa niektore neujmu. Tymto sa tento tlak zmierni a rana ma viac casu... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2011, 21.2.2011
Nielen na tekvicu figolistu. Ale aj na tekvicu Sprinter, Samurai, Hercules a najnovsie u nas aj Atlas. Mohlo by sa to, co popisujete aj ujat, aj skvelo rast, mozno aj skvelo rodit. Ale naco robit pokusy, lked uz mame vyslachtene podnoze, ktore... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 21.2.2011
Tekvice na to urcene najdete u Sema na ich ceskych strankach v sekcii profi. U nas mozete dostat akurat tekvicu figolistu a tekvicu sprinter. U tekvice figolistej je, da sa povedat zname, ze ma s melonmi horsiu afinitu (zrastavost?) a vraj na nej... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika