Příspěvky uživatele - 128.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 25.5.2012
Super, díky za radu. I všem ostatním. S panem Potykou jsem se zkontaktoval, a pokud bude ještě něco mít, tak to zkusim ještě i zasadit :-) Tchán z východního slovenska i děda z děčínska mě zrazovali, že je u nás zima, tak mě docela překvapilo, že... celý příspěvek >
Jakou svíčku do sekačky, křovinořezu a pily?, 21.5.2012
Tak je to dle návodu u křovinořezu a jede to hezky. Ale poslední dobou hůře startuje za studena, tak chci vyměnit tu svíčku. Ale tam nevím právě jakou. Protože teď ej tam ta čína. Honza
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 26.2.2012
Dobrý den, mám takový problém, že na domě ve kterém už rok bydlíme, je zahrada v katastrofálním stavu. A protože letos je na řadě úprava okolí domu, chtěl bych se zeptat, zda je možné použít na úpravu terénu nějaký stroj, například silnější... celý příspěvek >
Řízkování, 10.4.2011
Děkuji za rady, samozřejmě se snažím si co jde najít v knížkách. Ale forum je od rad neznalým, takže proto jsem se zeptal. Samozřejmě vím, že stromek vyroste i ze semene :-) Ale například nechápu, že strom neplodí, když není naočkovaný. By mě... celý příspěvek >
Kiwi, 31.3.2011
Dobrý den, na podzim jsem sestříhal kiwi, ale nějak mi připadá, že umřelo... už má nějak rašit, nebo zatim se nemám znepokojovat? jiné rostliny na zahradě mi již pučí, narcisy dokonce i kvetou, ale kiwi vypadá suché :-(Bojim se, že můj neodborný... celý příspěvek >
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 17.2.2011
Když je stromků hodně a omotání každého stromku nepřipadá v úvahu, je nejlepší nabídnout srnkám a zajícům nějakou chutnější náhradu (aspoň než třeba kolem zahrady postavíte plot). Máme obrovský sad a já vždy dovezu kupku sena a mám od nich klid,... celý příspěvek >
Kiwi, 5.9.2010
Jak jsem psal, zarůstá okno do jedné místnosti. Takže tam nesvítí slunce, je tam tmavo a vlhko. Je to tak asi několik let, 5 let v tom domě nikdo nebydlel a v téhle místnosti i pohnila podlaha. Jinde ne, tak počítám to bude i vlivem toho, že tam... celý příspěvek >
Kiwi, 5.9.2010
Dobrý den, kupuji dům kde na zahradě rostou kiwi. Je to asi jeden obrovský keř. I když jak to čtu, asi budou dva, samec a samice. Chci se zeptat, jak to poznám? Plody jsou na samci i samici nebo jen na jednom? Původně jsem je chtěl seříznout nebo i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika