Příspěvky uživatele - 113.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulč z ořechových větví, 20.3.2012
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Jenom si nevím rady s kompostováním kůry? Měla jsem za to, že se kůra skladuje v tenké vrstvě, aby se nerozkládala. Mám v plánu tuto štěpku dát do pytlů, které se používají na zeleninu, jsou takové sítované.... celý příspěvek >
Mulč z ořechových větví, 18.3.2012
Já jsem ty vlákna četla, ale stejně v tom nemám jasno, tak jsem vznesla dotaz. Ořechové listí dává většina lidí jenom k ořechu a na drcené ořechové větve nemám ujasněný názor. O skladování jsem zatím nic nenašla. Budu mít tohoto materiálu vetší... celý příspěvek >
Mulč z ořechových větví, 18.3.2012
Dobrý den, dá se použít na mulčování záhonů ořechové dřevo? Máme poražený velký ořech a zdá se mi škoda ty větve spálit. Chci je podrtit a použít. Bude mít tento mulč nějaký negativní vliv na růst rostlin? A jak skladujete tuto štěpku, když ji máte... celý příspěvek >
Sázení stromků v červnu, 30.5.2011
Dobrý den, je možné ještě na začátku června sázet stromky? Jde mi o třešně a ořech. Mám teď na to připravený pozemek, tak by se to dobře dělalo. Díky za radu
Psí exkrementy do kompostu, 10.4.2011
A ještě, proč se nemůže dávat do kompostu popel?
Psí exkrementy do kompostu, 10.4.2011
Na stránkách hnutí duha jsem vyčetla, že se může kompostovat trus bíložravých zvířat (králíci, slepice). Na jiných stránkách je uveden trus hospodářských zvířat. V dnešní době psi žerou většinou granule, kde je určité % masového podílu. Může být toto... celý příspěvek >
Psí exkrementy do kompostu, 10.4.2011
Dobrý den, slyšela jsem, že se psí exkrementy do kompostu dávat nesmí. Ale králičí hnůj je prý naopak velmi vhodný. Zajímalo by mě jak to tedy je a včem je u psích hovínek problém. A pokud někdo chováte pejsky, jak tyto exkrementy ze zahrady... celý příspěvek >
Indický běžec, 2.4.2011
Dobrý den, mám zájem o tuto kachnu, prý žere slimáky. Nevím, zda je nutné tuto kachnu na noc zavírat? Měla bych zájem o jeden až dva kusy. Nevím, když bude sama, zda by jí nechyběla společnost, ale třeby by se zase dala trochu ochočit? Nemáte s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika