Příspěvky uživatele - 218.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký postřik na sladký lupen?, 24.5.2011
Zdravím,  ráda bych použila Vaše doporučení, ale potřebovala bych vědět, mohu-li tyto selektivní herbicidy použít ve výběhu, kde se pohybují trvale koně, popř. na jak dlohou dobu by museli nezbytně opustit ošetřený prostor. Díky za odpověď Háta... celý příspěvek >
Budou růst muškáty přikryté folií?, 15.5.2011
Ano budou rust ješče lepé, zem nevysycha a nemusi se tak často zalevat.V loni jsem to vyskoušela poprve na panelakovym balkoně a měla jsem krasně dlouhé převisy.Dokonce vadily me sosedce v satelitnim sygnale, přišla za mnou at je sundam, byla jsem... celý příspěvek >
Očkování stromkových růží, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Očkování stromkových růží, 8.4.2011
Květ mojí stromkové růže
Očkování stromkových růží, 7.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den Lili, poprosila bych o radu s očkováním a přezimováním stromkových růží, máte super názor   Moc děkuji Lenka, Monastere@seznam.cz
Obrázky Clematisů, 10.10.2010
Děkuji Gabčo, ten clematis na který se ptáte mám už 16 let a jak se jmenuje nevím, protože v té dobé kdy jsem ho kupovala byla na cedulce označena jen barva.
Obrázky Clematisů, 29.9.2010
Ano, dobrou pudu ale take pěkné skoro lesni prostředi, no a vyskoušene kravkské granulovane hnoivo.
Obrázky Clematisů, 27.9.2010 Obsahuje fotku
Na mé zahradě se nejvíce daří clematisům. Mám jich asi 15 druhů. Kvetou od brzkého jara až do mrazu. Kupuji je náhodně, při návštěvách zahradních center, každý který ještě nemám si musím koupit. Přikládám pár fotografií clematisů, které mám... celý příspěvek >
Určení květiny děkuji, 19.9.2010
A česki je to Fiala dvouroha.
Určení květiny děkuji, 19.9.2010
Tak tu květinu znam dobře, Je to letnička a po polsku se jmenuje Maciejka Lewkonia dwurozna-Matthiola bicornis.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 17.9.2010
Tak ta moja hortenzja byla koupena jako modra, ale jak w loni tak i ten rok kvetla ruzově.Bilou mam take.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.9.2010 Obsahuje fotku
A ješče pohled na zahradku..
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.9.2010
No pravě hnojila jsem ji hnoivem ktere mělo ji udělat modrou, modra neni ale ma opravdu velke květy.Tak aspon tak.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.9.2010 Obsahuje fotku
Po dlouhej době musim se pochlubit moji hortenzji, sice měla byt modra ale za to ma velke květy.
Rakytník řešetlákový, 28.8.2010
Dobrý den.My rakytnik mame už několik let a pojídame ho také čerstvý a nikdy nám z něho nic není.Ale sníst jak píšete jen pár bobulek denně.Zpracovaní a receptu najdete najdete na internetu spousty.Helena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika