Příspěvky uživatele - 18.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Katalpa, 15.5.2012
Dobrý den, prosím o radu: minulý rok na jaře jsem dostala strom katalpu vysokou cca 2m. Přesadila jsme jí do naší zahrady a přes léto krásně vyrašily v koruně listy. Na jaře z kmene ve spodní části vyrostly výhonky a v koruně nahoře nezačaly rašit... celý příspěvek >
Bobkovišeň - děravé listy, 8.4.2011
Super - moc moc díky za radu, hned dneska to koupím a o víkendu postříkám. Snad to pomůže co nejrychleji. Ještě jednou moc děkuju. V.
Bobkovišeň - děravé listy, 7.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě u plotu vysázené bobkovišně - pořídili jsme je vloni a už při sázení jsem si všiml, že na některých listech jsou malé dírky... žádný viditelný škůdce ale nikde nebyl. Letos potom, co odtál sníh jsou některé listy hnědé -... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac 726 T - nejde nastartovat, 2.8.2010
Dobrý den, mám skoro podobný problém. Asi před půl rokem jsem v rámci koupi domu získal i křovinořez OM Spatra 26. Starý je asi 10 let a původní majitel s ním pracoval párkrát do roka a asi ne zrovna moc intezivně. (na pohled vypadá jako nový - vše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika