Příspěvky uživatele - 173.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název stromku v pražské botanické zahradě, 6.4.2011
Děkuji za nadějný tip (vůbec jsem ani netušil, že dotyčná Botanická zahrada spadá pod UK a seznam z r.77 by v mém případě mohl být nejspíš výhodou, protože by měl mít asi nejblíže k době, kdy jsem tam byl a stromek viděl) a rovněž děkuji i p.... celý příspěvek >
Název stromku v pražské botanické zahradě, 3.4.2011
Děkuji za nadějnou stopu.  :-) S pozdravem- Hlaváček. (Stejně mi ale vrtá hlavou, že to slovo nedokázal zařadit ani Google, o kterém jsem si donedávna myslel, že snad má podchycené úplně vše. A že by zahrada nikdy nenabídla k zveřejnění... celý příspěvek >
Název stromku v pražské botanické zahradě, 3.4.2011
Dobrý den, je to už možná 30 let, co jsem s přítelkyní v pauze před divadelním představením navštívil jednu z pražských botanických zahrad(bohužel si nevzpomínám, která to byla, jenom to, že jsme k ní přijeli tramvají a stála na pozemku, který byl z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika