Příspěvky uživatele - 142.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování za kůru - je už čas?, 7.4.2011
Rezistu som tiež skúšal v 90.rokoch. Zdravotný stav výborný, ale chuť nula bodov. Jesenné Matkino je chuťovo bez konkurencie. Je treba dávať pozor na rezanie. Radšej letný rez ako zímny. Padlí sa dá zvládnuť lepšie ako chrastavitosť. Napr. u Idaredov... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 6.4.2011
Matkino je rozhodne lepšia voľba ako Rezista, pokiaľ nechcete zimné jablko. Pri nesprávnom reze má Matkino striedavú rodivosť. Vandu aj Nabellu som pestoval, horkú pehovitosť nemali a odolnosť k padlí a chrastavitosti vynikajúca. Rodivosť... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 6.4.2011
Dobrý deň! Rezista a Matkino, to sú naozaj veľké chuťové kontrasty. Mohol ste skúsiť Vandu alebo Nabellu, mal byste rezistentnú sortu chuťovo porovnateľnú s odrodou Matkino, ktorá Vám bude spoľahlivo rodiť každý rok. Paľo
Kvetou moc brzo, 5.4.2011
Dobrý deň! U nás na Záhorí už kvitnú, ale ceľkovo dosť málo kvetov. Takisto u broskýň je vidieť málo kvetných pukov. Zrejme minuloročný studený a mokrý začiatok leta pribrzdil tvorbu zárodkov kvetov k budúcemu roku. Paľo
Konec Oleoekolu, 5.4.2011
Vektafid A na báze emulzie parafínového oleja sa predáva v šikovných vrecúškach na množstvo 3x 0,5 litra postreku. Na ošetrenie ovocných stromov je to ale dosť málo. Nedávno ktosi písal, že sa osvedčil ekologický insekticíd proti voškám na báze... celý příspěvek >
Black Magic, 5.4.2011
Dobrý večer! Ceľkom zaujímavé informácie som našiel, keď som zadal do google napr. slová tablegrape black magic. A ejhle, človek sa dovie, že na rozdiel od tablegrape kodrjanka je Black Magic excelentné stolové hrozno s veľmi malými semenami, ktoré... celý příspěvek >
Umístění řízkovanců, 5.4.2011
V minulosti sa mi takisto najlepšie ujali rezky nastrihané na jar a zahrnuté zeminou. V polotieni zalievané "Sv.Petrom" do jesene parádne zakorenili. Kamarát vlani na jar zasadil doma rezky do kvetináča a zasypal lacnou zeminou z Hornbachu, tiež sa... celý příspěvek >
Zákrsek, 5.4.2011
Tie 3 týždne sú ceľkom reálne. Autor príspevku tým nemyslel čas jednorazovej konzumácie úrody, ale dĺžku postupného dozrievania plodov. Plody na zverejnenej snímke nedosiahli svoju veľkosť 7-8 g (vážil som ich) z večera do rána, ale postupne menili... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 5.4.2011
V sobotu som prevrúbľoval všetky kostrové konáre u dvojročnej palmety na drôtenke (Pink Lady) vrúbľami rezistentných odrôd. Metódu vrúbľovania na spojku zo stromu na strom už som použiť nemohol. Termín už bol prešvihnutý. Jablone u nás práve rašia a... celý příspěvek >
Broskvoň Harbrite, 5.4.2011
Dobrý deň! Máte takisto cenné poznatky z pestovania týchto odrôd. Chuť plodov asi záleží aj na konkrétnej polohe, zložení pôdy, druhu podpníku a možno aj na konkrétnom "klonu" v rámci danej odrody. V minulosti som kúpil stromček od skúseného... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika