Příspěvky uživatele - 148.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jaký druh révy se může jednat?, 26.5.2015
Na Slovensku, bylo to někde u Nitry, jsem skutečně ochutnal bílou concordii a dnes jsem na netu našel i odkaz, kde je historie pěstování této odrůdy stručně popsána. Já jsem do loňska vůbec netušil, že existuje víno s tak exotickou chutí, manželka je... celý příspěvek >
O jaký druh révy se může jednat?, 24.5.2015
Děkuju za informaci, to je přesně to víno, které hledám. Na ten název "concordia" jsem si nemohl vzpomenout a jak jsem projížděl všechna možná jména, tak jsem na něj buď nenarazil, nebo jsem ho přehlédl. V každém případě ho musím někde objednat a... celý příspěvek >
O jaký druh révy se může jednat?, 3.5.2015
V roce 2014 jsem byl na jižním Slovensku, tam jsem ochutnal plody vinné révy, bylo to bílé víno, velice zvláštní, silně aromatické chuti, někteří známí tvrdili, že jim to až "smrdí". Paní, která mi ho prodala říkala, že je to velice stará odrůda,... celý příspěvek >
Prilis suche klobasy, 18.1.2015
Klobásy dělám už mnoho let a myslím si, že aby se nerozsýpaly i bez spojky, tak se musí opravdu důkladně vymíchat. Nejde to ošidit. Je to vlastně nejnamáhavější část výroby, taky proto, že maso má být hodně studené. Přeju hodně báječných a voňavých... celý příspěvek >
Kvas z letnich jablek, 4.7.2011
Dobrý den, ohledně letních jablek můžu říct, že kořalka z nich je dobrá a voňavá. Nevím, jaká je to odrůda, na Valašsku se jim říká " žňůvky" protože dozrávají v době žní. Jen je nutno jablka natrhat, nepoužívat padané, nechat je v bednách... celý příspěvek >
Sušení ovoce, 3.7.2011
Malou sušárnu jsem si postavil sám v rohu zahrady, vybetonoval jsem na patkách základovou desku 100 x 150 cm,   na desce jsem postavil z příčkovek YTONG tl. 7,5 cm vlastní sušárnu vysokou 160 cm se stříškou spádovanou dozadu. Celou přední stěnu... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 5.4.2011
Ahoj všichni, dlouhé roky jsme používali různé grily na dřevěné uhlí, až jsem u známých uviděl plynový gril, hrozně se mi líbil, protože je připravený hned k akci, a hlavně, dá se u něj regulovat teplota. Na vyzkoušení jsem koupil Campingaz Rancho... celý příspěvek >
Strojek na uzavírání konzerv, 8.10.2010
strojek na výrobu konzerv jsem koupil na netu, v ČR na něj asi už není výrobce, dříve jej vyráběla nějaká firma v Bystřici pod Hostýnem. Do konzerv dávám maso, bůček, tlačenku, jitrnicový prejt. Je možné to zavařovat i do sklenic, ale mám to pak... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 30.5.2007
Jestli jste si pořídil 2 ha luk a sháníte čím to poséct, tak si  rovnou  pořiďte traktor. Já má doma podobnou výměru, nejprve jsem si pořídil na to VARI, ale stejně jsem zkončil u supra 50 s rotačkou. Je to investice ktéra se určitě... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika