Příspěvky uživatele - 46.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Merunka kvete - malé plůdky, 4.4.2011
Dobrý den. Mockrát děkuji za vysvětlení ohledně Šittova řezu, podle toho, co mi píšete, jsem ničemu neporozuměla. Jsem naprostý laik a to jak v internetu, tak v pěstování, ale budu se učit. Potěšil jste mne, že nemusím smutně "závidět"... celý příspěvek >
Maďarská, 4.4.2011
Jééé, to jsem ráda! Konečně jsem našla místo, kam jsem to včera napsala a dokonce tu mám i odpověď! To je ale krása, ten Internet. Jsem nový uživatel a vůbec s tím neumím zacházet, ale naučím se to. Tak mockrát děkuji za povzbuzení ohledně meruňky a... celý příspěvek >
Merunka kvete - malé plůdky, 4.4.2011
Omlouvám se za svou nešikovnost, jsem nový uživatel a ještě s tím neumím zacházet.Včera jsem někam napsala svůj dotaz ohledně Maď.meruňky a dnes to ne a ne najít.Bydlím v Poděbradech a mým sousedům už meruňky kvetou.Nevědí však, jakou mají odrůdu.Já... celý příspěvek >
Maďarská, 3.4.2011
Dobrý den, mám Maďarskou meruňku třetím rokem a poprvé nasadila poupata.Problém je v tom, že moji sousedi mají stromy už rozkvetlé a ta moje otálí s rozvíjením poupat.Také jsem někde četla, že se má stříhat v momentě když kvete a tak jsem ji na... celý příspěvek >
Ananas, 21.10.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, schnou unej listy. Mohla bych poprosit o radu? Dekuju.
Banánovník - Musa, 21.10.2010 Obsahuje fotku
dobry den mam doma bananovniky a zacli hnednou listy a mam nastonkach bili skvrni a na listec sou nejaky proušky prosila bych oradu dekuju
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika