Příspěvky uživatele - 248.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 3.4.2011
Dobrý den, měl bych dotaz. Nehrozí ke vznícení udírny když je ze smrkového dřeva? Děkuji za odpověď. Santana8@seznam.cz
Křovinořez Hitachi - Tanaka, 2.3.2011
dobrý den, tanaka je dobrý křovinák, TBC430 suprový, malá spotřeba, nejlepší odpružení, a hlavně držák.Hitachi ale nabízí 420 což má obyč.válec,.co se týká nd tak bída,.Prodávat el nářadí a zahradu je rozdíl.Pánové v Brně to nechtějí... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 137SB - Dolmar MS340 - Hitachi CG40EJ, 30.3.2010
Dobrý den, vyjádřím se pouze k hitachi což je tanaka japonec.CG 40 má starší typ motoru ale, kvalitativne na úrovni.Servis múže být na úrovni, ale co se týká dodání dílú neštestí.Pánové z Hitachi Brno dělají el. nářadí a o zahradě nemají ani páru.Na... celý příspěvek >
Hitachi - ano nebo ne?, 14.10.2009
Chitachi je japonská TANAKA, křovinák je dobře udelaný a taky toho hodne snese, má to jednu zásadní chybu a to dostup náhr. dílú a celkově servis.takže bych nákup zvážil.Mámzkušenosti s TBC430, TBC600 Pavel Vintr
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 29.5.2009
mazání motoru je rozstřikem, kosím svah který má asi 25 stupnů stoupání, zatím bez problemu, tlak mazání je už za jiný peníz
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 28.5.2009
motor má vlastní mazání, plyn se dá předělat na lanko, uvolní se třecí šroub a na páku se dá lanko, mezikus se musí doměřit zkusím najít nákres
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 28.5.2009
Na MF jsem namontoval motor KAMA KG 270 pruměr hřídele je 25 mm, takže tam sedí spojkový koš.Mezi motor a převodovku jsem nechal vytočit mezikus.je to úplně jiná práce, motor má 8 k a zvládáhravě i dvou bubnovku. Musel jsem zvednout i kleče.
Motorová pila husqvarna, 13.4.2009
Mám HQ272 studená startuje v pohodě, ale zahřátou ji mám problém nastartovat.Poradte čím to může být.
Nový malotraktor, 29.3.2009
Zkuste se podívat na zn.TYM
motorová pila homelit, 4.2.2009
Dík, za vaše postřehy jenom jsem zapomněl napsat, že pilu potřebuji na občasné řezání kolem domu.Na těžbu, bychsi pořídil něco většího.
motorová pila homelit, 2.2.2009
Zajímají mě Vaše zkušenosti
Bubnová sekačka Panter 6,5HP, 29.1.2009
Panter je dobrá volba, sekáme s tím sjezdovku kam se nedostane traktor.Je lehká a obratná, zvládá i prorostenou trávu, nálet.musí se brousit nože a hlavněčistit filtr jako u každého motoru. My jsme spokojeni. Pavel
Doporučení plotostřihu, 9.10.2008
Plotostřihy Tanaka patří ke špičce, problém ale bude servis a náhradní díly Hitachi Brno. Pavel.errw
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika