Příspěvky uživatele - 220.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za květinu?, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Já se přikláním ke Konvalince, připadá mi to jako Veronica spicata Royal Candles - viz foto.           Lída
Je to Juka? , 19.6.2011
Podle fotek mi to nejvíc připadá jako Yucca recurviifolia, ale je to jen tip od oka...           Lída
Názvy rostlin, 18.6.2011
S rozchodníkem ostrým souhlasím, ale tráva je Koeleria glauca - smělek. Lída
Co to je?, 18.6.2011
Turan kanadský, taky jsem ho likvidovala na zahrádce.    Lída
Název trávy, 18.6.2011
Pokud dorůstá větší výšky, tak to bude nějaký úzkolistý Miscanthus.   Lída
Ako ostrihať popínavý Clemantis?, 13.6.2011
Klematisy se sází mírně šikmo do země tak, aby byly asi o 5cm hlouběji než předtím. Jáma má být široká i hluboká 40cm, zem vylepšit rašelinou a kompostem. Pokud je zem těžká, dát dolů drenáž. Ten váš dorůstá 3m, roste středně rychle. Víc než plné... celý příspěvek >
Choroba třešní, 13.6.2011
Podívejte se na tuto stránku. Řekla bych, že je to skvrnitost listů třešně - houbová choroba. Jsou tam fotky, popis i ochrana.           Lída
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Řekla bych, že asi mají mělce kořenící podnož a ta neudrží na tom svahu váhu stromku. Zatloukla bych nové kůly ve směru proti svahu a stromky k nim přivázala (jako když se sází třeba smrčky), nic jiného mne nenapadá...   Lída
Rada co s plaménkem, 12.6.2011
Bees Jubilee - řez brzy zjara - odstranit suché a slabé stonky, ostatní trochu zkrátit k nejvyššímu silnému živému pupenu.           Lída
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 12.6.2011 Obsahuje fotku
Hortenzie latnaté kvetou na nových přírůstcích, chtějí zjara poměrně dost zakrátit větvičky (asi tak o 1/3 - 1/2 loňských přírůstků). Já tu svou (Pinky Winky) stříhala ze začátku na 10-15cm, letos jsem zkrátila jen ty přírůstky, tak uvidím, jak... celý příspěvek >
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
Zmrzlo to při těch pozdních mrazech, mám to také, i sousedky.            Lída
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
Ve všech bodech souhlasím s p.Josefem.           Lída
Jak daleko může být gril od plotu souseda?, 9.6.2011
Pokud to máte zděný gril s udírnou, měl jste mít předem souhlas souseda a od stavebního úřadu souhlas. Aspoň u nás to požadují.           Lída
Thuje, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Neobrostou už, maximálně skloní spodní větve. Můžete k nim zkusit nasadit nějaké nižší keříky, třeba panašovaný stálezelený brslen (Euonymus fortunei), snáší téměř vše a vypadá pěkně.           Lída
Jak podpořit kvetení u hortnezie?, 9.6.2011
To máte velkolisté nebo latnaté nebo stromkovité? Stříhala jste je nějak? Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika