Příspěvky uživatele - 144.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konzarvace pórku, 18.10.2012
S ´porkem je to těžké. Vyzkoušela jsem uskladnit ho do sklepa do bedny s pískem, další rok jen do přepravky, další rok zavěsit svázaný do menších svazků. No, nějak se mě ho nedaří uchovat déle než do vánoc. Letos se urodil oprevdu krásný a zdravý. A... celý příspěvek >
Co s touto petrželí?, 7.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme nasázenou petržel v samozavlažovacích květináčích. Ze začátku moc pěkně rostla, ale poslední dobou se jí zabarvují až žloutnou starší výhonky, jak je patrné z přiloženého fota. Je dostatečně zalévána, nehnojena.Je pěstována na... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 30.8.2011
Chtěl bych se zeptat jestly mě někdo poradí mám banánovník musa tropicána a zajímalo by mě jestly má plody a jedlé a za jak dlouho plodí.
Banánovník - Musa, 24.8.2011
Dobrý den jaký máte banánovník musa a jsou plody jedlé.
Banánovník - Musa, 24.8.2011
Chtěl bych se zeptat který banánovník je vhodný do bytu a měl by jedlé plody
Jiaogulan - povadlé lístky, 8.8.2011
Dobrý den, pěstuji již asi třetím rokem Jiaogulan a letos,  ačkoliv je stále dosti zalit, vypadá jako kdyby byl na suchu.Minulé roky se těch 5 lístků na stopce drželo vodorovně, nebo i trochu do vrchu, letos jsou lístky na stopkách ohnuty... celý příspěvek >
Problém se sečením vyšší trávy zahr. traktůrkem, 15.7.2011
Dobrý den, při sečení vysoké, nebo vlhké trávy zahradním traktůrkem Partner 200/107 HRB se mi dost často ucpává trávou potrubí od žacího mechanismu do koše. Zajímalo by mě, zda někdo nemá zkušenost s tím, jak by se tento problém dal vyřešit.... celý příspěvek >
Hnojení klematisu, 30.5.2011
Dobrý den, co je nejlepší na hnojení klematisu. Děkuji za odpověd. František
Co s tím?, 8.5.2011
Dobrý den, trávu kterou na zahradě naseču dávám pod rybízové keře. Neroste mi tam plevel a zároven jak to tleje, tak si myslím, že to i trochu hnojí. Mám s tím však jeden problém, že se něčemu v tom dobře hrabe a bývá to dosti často rozhrabané do... celý příspěvek >
Výsadba nektarinky, 17.4.2011
Dobrý den, koupil jsem nektarinku a zajímalo by mě, do jaké zeminy ji zasázet.Bydlím na Vysočině. Děkuji František
Co z toho vyroste?, 9.4.2011
Dobrý den, dnes jsem nastříhal pár jednoletých výhonků z poloranné švestky. Zajímalo by mě pokud je zasadím do půdy, zda se ujmou a zda se potom takový stromek musí znovu oroubovat. Děkuji František
Můžou hortenzie a chryzanteny pomrznout?, 3.4.2011
Dobrý den, zajímalo by mě, zda můžou hortenzie a chryzantény pomrznout. Dal jsem je s květináčema ted ven a nevím jak velký mráz, kdyby přišel, by snesly. Děkuji. František
Může se nechat zamrznout voda v hadici?, 2.4.2011
Dobrý den, zajímalo by mě, zda by se mohla nechat přes zimu voda v gumové hadici, o vnitřním průměru asi 1,5 cm. Hadice by byla zakopaná asi 20 cm hluboko v zemi. Jednalo by se o přívod vody na zahradu, který by nešel na zimu vypustit.Zajímá mě,... celý příspěvek >
Čím pohnojit malé listnáče?, 31.3.2011
Dobrý den, čím mám pohnojit loni sázené listnáče? (buky, duby, javory) Děkuji za případné rady. František
Jaký postřik na sladký lupen?, 31.3.2011
Neznám jeho botanický název.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika