Příspěvky uživatele - 210.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý rybíz - co je to za škůdce a jak ho zlikvidovat?, 2.6.2012
Mospilan opravdu pomohl...
Černý rybíz - co je to za škůdce a jak ho zlikvidovat?, 22.5.2012 Obsahuje fotku
Další foto..
Černý rybíz - co je to za škůdce a jak ho zlikvidovat?, 22.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, zjistili, že máme napadený černý rybíz skoro na všech listech nějakým škůdcem. Na listech se i dělají tmavé skvrny a listy začínají žloutnou. Včera jsme rybíz zkusili postříkat Mospilanem, ale nevíme jestli to pomůže. Můžete poradit co... celý příspěvek >
Musa basjoo, 24.3.2012
Já bych řekla, že jste to opravdu uspěchal. Vždyť ještě přijdou mrazíky. Máte ho pěkný, bylo by ho škoda.
MW 09, 15.4.2011
Dobrý den, tak jsem teda zvědavá, jestli se dočkáme odpovědi. Pokud ano, hned to dám do příspěvku. Ale asi nám žádná odpověď nepřijde. Podle toho co čtu v příspěvcích u mě i u vás. Zřejmě to šlo hned do odstraněné pošty. Prostě to... celý příspěvek >
MW 09, 14.4.2011
Plně s Vámi souhlasím. Nakupování bude určitě jinde.
MW 09, 14.4.2011
Dobrý den, děkuji za příspěvek. Takže nejsem sama komu neodpověděli. Možná je nás takových víc, kterým neodpověděli. Při tom o nic nejde, jen si udělat chvilku času a (aspoň ze slušnosti) odepsat a nebo jen přeposlat informaci, kterou by... celý příspěvek >
MW 09, 14.4.2011
Přátelé, je to už 14dní co jsem psala prodejci "Jural Brno", který tuto odrůdu prodává a žádala ho o bližší informace o této odrůdě vinné révy, když je prodává. Požádala jsem je, zda by se mohli zeptat jejich dodavatele na bližší... celý příspěvek >
Brambory 2011, 2.4.2011
My už máme brambory "Dali" taky v zemi. Dnes zasazené
Řez révy, 31.3.2011
Dobrý den, můžete mi sdělit jakou máte odrůdu. Vypadá nádherně!
MW 09, 31.3.2011
Dobrý den, máte někdo zkušennost s vinnou révou MW 09? Je vhodná pro nadm. výšku 460m? Marně o této odrůdě hledám informace. Předem děkuji.Ř.
Citronela (citrónová tráva), 27.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře a mám dotaz. Nemáte někdo zkušennosti s pěstováním "Citronely"? Ctěla bych jí letos zkusit pěstovat. Co všechno se z ní dá dělat? Jestli máte zkušennosti s jejím využitím a případné návody a postupy. Předem moc... celý příspěvek >
Růže - jak moc se mají z jara sestříhat, 26.3.2010
Také Vám moc děkuji za radu, všechny rady a zkušennosti se hodí.
Růže - jak moc se mají z jara sestříhat, 25.3.2010
No, vidíte, udělal jste si krásnou radost. Jestli jste na tom stejně jako já, že vždycky odolávám, ale pak si to přece jen koupím a nakonec jsem šťastná, že mi to neprodali. Takto jsem obhlížela strašně dlouho v Hornbachu v Hr. Králové krásnou... celý příspěvek >
Růže - jak moc se mají z jara sestříhat, 25.3.2010
Tam je teda opravdu všechno. Moc, moc Vám děkuji. Jste zlatíčko.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika