Příspěvky uživatele - 11.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mnohonozka?, 11.7.2011
Bude to nejaky lisaj. Predpokladam, ze lisaj revovy (Hippotion celerio). Skudce to urcite neni, naopak je to krasny motyl.
Co je to za tesaříka, 9.7.2011
Tesarik pizmovy
Suché WC (kadibudka) v blízkosti potoka cca15m, 27.6.2011
Bohuzel, kadibudky nelze stavet tam, kde je vysoka spodni voda. Respektive postavit ji muzete, ale musite pocitat s tim, ze zamorite spodni vodu fekalnimi bakteriemi sobe i sirokemu okoli. Chtelo by to najit vyse polozene misto, kde dno jamy pod... celý příspěvek >
Herbicid na jehličnany, 26.6.2011
Nu ja osobne bych spis radsi vedel, jak zlikvidovat smrcky a nic jineho. Na pasece jsem si zasazel radu dubu a jilmu, ale z okolniho porostu mi tam porad naletujou smrcky.  Nechapu lidi, co porad cpou smrky kam nepatri (tj. jen do hor).
Škůdce na borovici, 31.5.2011
Skudce to neni. Jedna se o dravou larvu slunecka vychodniho, ktera se zivi msicemi a dalsimi skudci. Nicmene vyskyt tohoto druhu tak idylicky neni - jde o invazni druh, ktery spolu se skudci likviduje casto i larvy nasich domacich slunecek. V... celý příspěvek >
Přesazení Dubu, 25.4.2011
Bohuzel tezko. Dub ve vyznacuje velmi hlubokym kulovym korenem a jakekoliv presazovani vzrostlejsich stromku se nikdy neobejde bez jeho poskozeni. Takze bud vykopat obrovskou jamu a dub s velkym balem presadit s nejistou vyhlidkou, nebo dub... celý příspěvek >
Vetrolam, 2.4.2011
Prominte, ale pri cteni vaseho prispevku jsem se musel pousmat, jake nesmysly jsou lide schopny delat a jeste se tim chlubit na foru. Davat do vetrolamu jehlicnany a jeste k tomu borovice muze jen totalni ignorant. V krajine je mnoho jiz vzrostlych... celý příspěvek >
Co s padajícím břehem, 2.4.2011
Byl jsem ve stejne situaci a reseni je naprosto jednoduche. Do svahu jsem zapustil samotnou stavbu, respektive garaz. Znamenalo to mj. vyznamne zabraneni tepelnym ztratam v zime. A ma to i dalsi vyhodu - nad garazi mam terasu, ktera volne prechazi do... celý příspěvek >
Mech, 20.3.2011
A procpak se ho chcete zbavovat? Jabloni nijak neskodi...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika