Příspěvky uživatele - 232.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Na dvou stromech začala opadávat kůra na několika větvích. Nevíte co se děje ?
Rozmetací a sypací vozíky, 4.5.2011
Nemáte někdo vyzkoušené do jaké šířky rozhazuje hecht 270, anebo něco podobného v cenové relaci ledek a podobná granulované hnojiva? Díky. Z.
Postřik švestek - květu, 4.5.2011
Díky za radu. Třešně vynechám. Z.
10 let starý kuprikol, borax, karate a sandofan, použít anebo vyhodit?, 4.5.2011
Našel jsem ve sklepě pár balení chemických přípravků : kuprikol, borax, karate a sandofan. Datum výroby je kolem roku 2000. Můžu to bez problému použít, anebo raději vyhodit a koupit nové? Díky. Z.
Jak vysokou trávu zvládají sekačky za 30-35 tisíc? Honda, Husqarna apod, 3.5.2011
Díky za objasnění a vysvětlení. Konečně tomu začínám rozumět. Zahradu se stromy mám před domem, takže do ní vidím z oken a často se po ní procházím. Proto ji chci mít trochu upravenou, ale nepotřebuji 3 cm nízký golfový trávník perfektně střižený.... celý příspěvek >
Postřik švestek - květu, 3.5.2011
Četl jsem na fóru, že se má třešeň postříkat calypsem ihned po odkvetení. Nemůžu to najít, ale někde to bylo. Kvůli mšicím to určitě nebylo.
Jak vysokou trávu zvládají sekačky za 30-35 tisíc? Honda, Husqarna apod, 2.5.2011
To bych nedělal nic jiného než jednou za tři týdný trávil celý den sekáním a nošením košů s trávou. Pro někoho to je možná zábava, ale pro mě je to otrava. Proto chci jít cestou mulčování. A to, že nebude trávník dokonale čistý mi nevadí. Ať si to... celý příspěvek >
Postřik švestek - květu, 2.5.2011
Mohu smíchat horizon s calypsem a stříknout tím při odkvétání třešně, višně i švestky? Mám od každého dva stromy.
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Takže nepočítat s tím že honda za 35 tisíc bude mulčovat stejně dobře 20 cm vysokou trávu jako vari f-530? Já si myslel, že s mulčovacím nožem to bude stejný. No a předpokládám, že John Deere JS63V bude zřejmě podobný jako honda, když to je 3 v... celý příspěvek >
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Nepotřebuju záruku, ale radu, zkušenosti uživatelů. Právě proto ta poslední věta :-) Jenže ta drahá honda se prý ucpává při vlhké trávě, koš má malé dirky aby neprášil, jak jsem se dočetl na foru a hydropřevodovka se nedá za normální peníze opravit a... celý příspěvek >
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Kdybych chtěl mermomocí drahou hondu tak si ji koupím a ptát se nikoho na nic nebudu. Já chci sekačku, která vydrží a bude dobře sbírat i mulčovat vyšší trávu. A vzhledem k tomu, že je na trhnu několik výrobků ve kterých se nevyznám a nemám s nimi... celý příspěvek >
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Jsem zcela rozpolcen s výběrem sekačky. Musí se obsekávat-mulčovat stromky a keře, navíc je na zahradě pár zídek. Celkem asi 2000m2 trávy. Frekvence sekání jednou za 14-21 dní + menší rovinka kde by měl být hustý nízký porost. Takže by to zřejmě... celý příspěvek >
Stiga Turbo PRO 55 4S, 2.5.2011
Nemáte náhodou zkušenosti s mulčováním vlhké trávy vysoké cca 20-25 cm? Zvládá to v pohodě, nebo to je už problematické? Pak mě také zajímá, při každotýdenním sekání dobře sbírá i vlhkou nebo skoromokrou trávu do koše. Díky. Z.
Kaménkovitost hrušní, 2.5.2011
Dalo by se hrušně pohnojit boraxem i během květení, anebo je už pozdě?
Jak vysokou trávu zvládají sekačky za 30-35 tisíc? Honda, Husqarna apod, 2.5.2011
Traktorem se nedá jezdit mezi stromy. Jediné čím se dá je sekačka.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika