Příspěvky uživatele - 3.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 27.10.2008
Dobrý den, hledala jsem na netu nějakou nízkou odrůdu třešně a přišla na vaši diskuzi. Moc by mě zajímalo, jak jste zatím uspěli s pěstováním sloupovitých třešní.  Předpokládám, že úroda letos ještě nebyla. Ale chtěla bych vědět, jak... celý příspěvek >
Semena Javoru, 26.10.2008
Dobrý den. Získal jsem semena "malolistového" javoru. Chtěl bych se zeptat, jesti musejí projít stratifikací nebo jak je nejlépe zasadit. Děkuji.
Libavka - Gaultheria procumbens, 4.12.2007
Dobrý den, tak jsem dnes šla do květinářství koupit vánoční hvězdu a spatřila jsem libavku poléhavou. Neodolala jsem a koupila si ji. Teď ale mám starost, abych ji přechovala do jara, než ji budu moct vysadit ven. Paní prodavačka říkala, že je možné... celý příspěvek >
Škůdce na karafiátu, 3.8.2007
Ahoj, díky za reakce. Dostala jsem tip, že by to mohla být třásněnka. Ten můj přípravek Agrion Delta jsem použila znovu za týden a pak ještě do třetice. Tu potvůrku jsem snad opravdu zlikvidovala. Karafiáty nasadily a už začínají znovu... celý příspěvek >
Něco mi žere poupata, 18.7.2007
Poraďte prosím, jak na škůdce na poupatech karafiátu. Něco je pravděpodobně užírá. Uvnitř jsou prázdná, postupně hnědnou, listy dostávají šedou barvu.
Škůdci na oleandru, 18.7.2007
V drogerii jsem viděla přípravek přímo na hubení puklic. Překvapilo mě to, protože doposud se vždycky říkalo, že se musí hubit mechanicky. Vyzkoušeno ale nemám protože puklice moje kytičky navštívila chválabohu už před lety. Ťuk ťuk ťuk, abych to... celý příspěvek >
Škůdce na karafiátu, 18.7.2007
Prosím o radu. Už loni a v letošním roce znova mi vždy na jaře krásně začnou kvést karafiáty. Kvetou zhruba 14 dní a najednou začnou poupata postupně hnědnout. Původně zelené listy dostávají šedavý nádech.Teď je na každém keříku jeden až dva... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika