Příspěvky uživatele - 105.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot, 28.8.2011
Jak a kdy se řízkuje hlohyně?
Živý plot, 25.8.2011
Prosím, můžete přesně popsat jak a kdy provádět řízkování hlohyně, kdy přesadit atd. Děkuji předem za odpověď.
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 31.7.2011
Záleží také na tom jaký máte terén. Já sekám cca 1600m2 a větší část zahrady je v kopci. Materiál koleček je prostě nekvalitní, což mi potvrdili jak v Benešově, tak v Braunerově ulici v Praze. Ve snaze o příznivější cenu prostě ošidili kvalitu. V... celý příspěvek >
Jak zasadit ořešák?, 27.3.2011
Včera jsem nechal porazit letitý vysoký ořešák, který prohnilostí již ohrožoval okolí. Chtěl bych zasadit nový. Jako laik mám proto následující otázky: Kdy se sází ořešák? Jak daleko od pařezu(průměr 65 cm) starého ořešáku ho mohu zasadit? Existují... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 15.1.2011
Zajímavý příspěvek, určitě něco z toho využiji. Ale s živolovnými pastmi to snad nemyslíte vážně. Zákon je sice zákon, ale co oči nevidí, to srdce nebolí. Pokud jsem na chalupě jen o víkendu, nemohu pasti několikrát denně kontrolovat. A že bych... celý příspěvek >
Past na myš, 1.1.2011
Njuniverzálnější je dobrá kočka. Jinak se mi osvědčila sklopná lávka na větší(vyšší) plechovce. Poměrně dobrá, i když drahá je i ta plastová past s kuličkou, co se šroubuje na PET lahev. Chytil jsem tam za noc 4 myši.
Použití Jiaogulanu, 25.1.2010
On o koze vy o voze. Jiaogulan a rakytník.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika