Příspěvky uživatele - 253.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojenie zemiakov pod patu, 17.4.2012
osvědčilo se mi dát hrst kompostu přímo pod bramboru a trošku granulovaního hnoje. lžičkou cereritu nic nezkazíte, klidně to rozsypejte kolem brambory, kořeny si to najdou. zřejmě je výhodné, aby to kořeny našly rychle a získaly dobrý... celý příspěvek >
Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie, 3.6.2011
divný, my jej máme 4 roky, používáme brikety a je stále naprosto v pořádku. jen špinavý z vrchu :)
Po hnojeni mi vznikli na travniku vyrazne pasy, 16.5.2011
takhle je to idealni - hnojeni do krize, popr jeste lepsi je kriz 2x po sobe a vzdy sypat 1/4 hnojiva, co tam ma prijit. Casove i fyzicky narocne, ale nejvice rovnomerne!
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 13.5.2011
stalo se mi to taky, u rajcat. Dal jsem to jen do kompostu :) Prvne krasne rostlo a u druheho patra listu se to uplne sesypalo... nebyl to dobry napad.
Husgvarna LC 48 E, 11.5.2011
píše se tu i o tomto modelu, stačí hledat. Za sebe a další 3 sousedy doporučujeme. Jen je potřeba vyměnit standartní mulčovací nůž za ten na sekani do kose (investice 500,-)
Kanadske borovky nekvitnu, 27.4.2011
pokud nestříháte, tak po 6 letech je nejvyšší čas. potřebujete každoroční pravidelné a velké přírůstky, na kterých budou další rok plodit.
Kdy zavlažovat, 15.4.2011
sice mrholilo 2 dny, ale v sudu se strechy 25m2 pribylo sotva 20-30l...
Co s jahodami?, 30.3.2011
prosím do-vysvětlit. Sypete mezi řádky a tím vzniká nový prostor, kde zakoření další generace nebo zasypete původní rostliny a ony se proderou až nahoru? :)
Co s jahodami?, 30.3.2011
to souhlasí, na začátku dubna je potřebný především dusík... na konci dubna nebo v květnu bych poradil cererit :) Nyní trochu močoviny, za měsíc trochu cereritu a je to akorát ;)
Co s jahodami?, 29.3.2011
hrůza, nechat jen ty původně zasazené, ostatní pryč. hnojit lze např cereritem, močovinou atd.
Řebčík královský, 26.3.2011
už jsem ho objevil, takový 5cm oranžový gigant... nic jiného to být nemůže, díky
Řebčík královský, 24.3.2011
jak jsou na tom vaše řebčíky? Jeden jsme vysadili na podzim, ale zatím se ještě neukázal. Je ještě čas? Matně si vzpomínám, že na něm bylo špatně patrno, který konec patří nahoru a který dolů... takže jsem nervozní. Zatím kvetou jen krokusy, narcisy... celý příspěvek >
Kdy použít vertikutátor?, 24.3.2011
Beru zpet, ted je super pocasi, skoda nevyuzit. Posekat co nejnize, pak vertikutator do sachovnice a pak dosit nebo pohnojit.
Kdy použít vertikutátor?, 21.3.2011
hlavně bych počkal, až tráva bude mít ambice růst, zatím spíše přežívá a pomalinku se probouzí. Je ještě čas. Zkuste se zamyslet, jestli není nejlepší trávu nejdříve pohnojit a až vyrazí, tak posekat na krátko a přejet vertikutátorem... bude... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 24.2.2011
Dobrý den, může mi tu někdo prosím objasnit způsob tohoto vedení (na fotkách výše)? Na jaře chci sázet 5 hlav a vytýčil jsem si na 6m. Protože na rýnsko - hessenské vedení se doporučuje rozestup 1,2m. Na fotkách ale vidím, že jsou rostliny daleko... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika