Příspěvky uživatele - 163.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po jak dobe lze jeste ucinne pouzit jiz namichany postrik (signum), 8.4.2016
Zdravim, vedel by nekdo po jake dobe lze jeste pouzit jiz pripraveny postrik (namichany v postrikovaci). Jedna se o signum, ktere jsem minuly vikend pouzil do merunek pri pocatku kveteni. Nejak jsem to prehnal, takze mi ho dost zbylo a zvazuji jeho... celý příspěvek >
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 15.10.2015
Tak uvidime jak se to vyvine. Jamy jsem vykopal pomerne velkoryse a v nich vymenil vetsi cast zeminy. Pokud se broskvonim vylozene nebude darit i pres hnojeni, tak nasadim jine na vhodnejsich podnozich (misto jeste mam), nebo se na ne vykaslu uplne.... celý příspěvek >
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 14.10.2015
Diky za vsechny reakce, hnojeni necham tedy az na jaro dle vyse uvedenych pripominek a uvidime. Jinak je to samozrejme presne tak jak je zmineno vyse, vsechny broskvone jsou na BSB1 (mela by snaset vic vapniku) a puda je jilovitejsi a vedel jsem, ze... celý příspěvek >
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 13.10.2015
Dobrý den, nevěděl by někdo jaké pevné hnojivo zapracovat v přestihu do půdy pro snížení příznaků chlorózy u broskvoní? Mám vyzkoušeno, že se chloróza dá udržet v rozumných mezích aplikací listového hnojiva v průběhu vegetace (napr. fytovit) -... celý příspěvek >
Choroba neznámé jabloně, 1.9.2015
Díky za oba názory. Mrazík bych asi vyloučil, vada plodů se objevila poměrně pozdě. Nevím přesně jak je to myšleno s tím tlakem (jestli je myšlena studená postřiková kapalina, nebo tlak kapaliny za tryskou - používám zádový postřikovač solo... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 3.10.2014
Uvažuji o výsadbě odrůdy Solaris, ale zatím mám špatné zkušenosti s rannými odrůdami (třeba Iršaj) - většinou je "sklidí" vosy, letos i ptáci, navíc dvakrát po sobě byl mokrý podzim a měkké ranné bobule (s tenkou slupkou) praskaly a hnily. ... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 1.4.2011
Dobry den, ano, plne souhlasim s timto postupem. Muzeme tomu rikat treba prirozena stratifikace v domacich podminkach. Je daleko prirozenejsi nez uchovavani semen v lednicce. Hodne stesti. P. K.
Pěstování jehličnanů ze semen, 23.3.2011
Dobry den, semena je dobre vysevat priblozne v dubnu az kvetnu Osobne mam dobrou zkusenost s vysevem v 1 polovine dubna. Staci namichat dobry substrat coz je vetsinou raselina + pisek v pomeru 1:1 a udrzovat lehce vlhky. Po vzejiti muzete... celý příspěvek >
Aplikace Bofix po sekání, 13.7.2010
Urcite pred sekanim, pak necham travu o malinko vic narust abych hned neposekal i plevel a hotovo. Ta doba je urcite individualni u kazdeho travniku...
Pěstování jehličnanů ze semen, 24.3.2010
Dobry den, no vidite, jak se dilo krasne dari. Ja jsem o vikendu pohledal ty svoje semenacky na zahrade. Bylo na nich v zime vic nez 60 cm snehu. Prezily to vsechny (Pinus silvestris, Pinus nigra, Picea abies, Picea omorika, Pseudotsuga menziesii).... celý příspěvek >
Odstranění strarého bezu, 24.3.2010
Dobry den, ano, myslim, ze toto reseni je nejrychlejsi se zcela jasnym koncem pro koreny cerneho bezu. V prispevku nize pani zminovala horkou vodu. Domnivam se, ze pokud jsou koreny narostle primo u stavby neni horka voda tim... celý příspěvek >
Pinus monophylla, 20.1.2010
Dobry den, mam dojem, ze jsem zahledl tuhle borovicku v nabidce u Kastnera (bambuscentrum). Pripadne zkuste kontaktovat zahradnictvi Holata (Ledec nad Sazavou) nebo Klub pestitelu rostlin (kpr.eu). Hodne stesti. Pavel Kotik
Pěstování jehličnanů ze semen, 20.1.2010
Dobry den, dobrou zkusenost mam s pripravkem Previcur 607. Pusobi proti pudnim i listovym chorobam zpusobenych plisnemi. Je urcen pro pouziti v zelenine, okrasnych rostlinach i drevinach. Pri vysevu roztokem zalejte pudu... celý příspěvek >
Tráva zasetá 3 měsíce - kde je chyba?, 5.1.2010
Dobry den, pisete, ze mate na nekterych mistech travu, ktera roste rychleji a je pekne zelena. Pripisoval bych to spatne zemine. Myslim, ze firma, ktera zakladala travnik si s tim moc prace nedala a takhle to dopadlo. Ale verim tomu, ze se travnik... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 5.1.2010
Dobry den, ja bych nerekl, ze je neco spatne. Predne je potreba mit dobry substrat, smichat raselinu s piskem. Substrat musi byt lehce vlhky, ne mokry. Jakmile rostlinky vzejdou a maji cca 2 cm, tak prestavam zalevat a rosim. Ale pozor na plisne, ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika