Příspěvky uživatele - 125.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jsou nějaké podmínky pro vysazování většího množství smrků?, 20.3.2011
Nevhodný druh stromu na nevhodném místě a za nevhodných podmínek opravdu snadněji podléhá škůdcům, chorobám apod. Na Jablonecku by asi byl nejvhodnější smíšený jedlobukový les s javorem klenem apod. Josef.
Co je to za stromy?, 20.3.2011
Ferdo, vy jste mne zviklal. Na douglasku jsem v první chvíli vůbec nepomyslel. A to ji mám velikou před barákem! (Žena říká: to je teda faux-pas!) Asi opravdu máte pravdu! Přidám diagnostické znaky, podle kterých se pozná: ploché jedlovité,... celý příspěvek >
Růst houby na kmeni slivoně, 20.3.2011
Je otázkou, jestli je to opravdu houba: není to neškodný lišejník, který tu byl - pod dojmem tazatele, že se jedná o houbu - v předchozích tádnech také řešen? Zkuste si najít diskuse jako "houba na jinanu" nebo "co je toto za květy na... celý příspěvek >
Co je to za stromy?, 20.3.2011
1. borovice lesní - Pinus sylvestris. 2. Nějaký smrk - Picea. Nejspíše smrk Pančičův - Picea omorika anebo smrk pichlavý - Picea pungens. není to dobře vidět: jehlice se dvěma bílými proužky zespodu by byla omorika. Tuhé jehlice spíše čtvercového... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika