Příspěvky uživatele - 8.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Díry v kůře na jabloních a třešni, 7.4.2011
Děkuji za odpověď, dám na Vaše rady
Díry v kůře na jabloních a třešni, 3.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Na více jabloních se mně vytvářejí takové jako by díry v kmeni stromu, vytvořilo se to i na třešni. Nemám tušení o co se jedná, proto jsem to zde nafotil. Zkoušel jsem třešen potřít i včelařským voskem, ale nevím... celý příspěvek >
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 25.3.2011
Děkuji za poslání obrázků, je to tam pěkně vidět. Pletivo jsem objednal a příští týden du na to 
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 20.3.2011
Dobrý den, děkuji Vám a odpověď. Ještě bych se Vás chtěl zeptat ohledně toho králičího pletiva- jaký na něm máte průměr toho oka? A zda to proti těm hrabošům pomáhá a jestli to králíčí pletivo nebude v budocnu vadit rozrůstání... celý příspěvek >
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 19.3.2011
Dobrý den, potřeboval bych poradit v tom jaké pletivo vybrat na ochranu kořenů ovocných stromů. Mám na zahradě několik stromků jabloní, které jsem zasadil před 2-3 roky. Stromky takřka nerostou užírají jim kořeny hraboši nebo něco podobného. Chystám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika