Příspěvky uživatele - 4.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vilín zase nekvete, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, Už druhou zimu od zasazení nám téměř nekvete vilín a loni byl i co se týče listů chudý. Květenství jsou zaschlá a ulamují se. Asi nějaká houbová choroba či co. Díky za názor. Letos na jaře došlo k prosvětlení stanoviště a keře... celý příspěvek >
Jak ostřihat sloupovou třešňu, 26.3.2012
aha:-)) sory, nepoznám to:-) Jak ji teda ostřihat? Martin
Převislá mandevilla, 14.8.2011
Zdravím, také jsem se dočetla, že celá rostlina je velmi jedovatá. Také máme malého osa, ale on si květin nevšímá, takže se nebojím, že by ho to nějak ohrozilo.
Croton, 10.5.2010
Dobrý deň. Ja mám croton 35 rocny a dalšie dva 30 ročné. Jeden som uz vyhodila, pretože mu opadali všetky listy (som presťahovaná z bytu do rodinného domu, ale uz byvam v ňom 5 rokov). Túto zimu začal blbnúť ďalšˇí - opadávali mu mohutne... celý příspěvek >
Bradavice na listech, 9.6.2009
podle mě je OMITE na svilušku, toto poškození listů, mi jako sviluška nepřipadá, protože sviluška listy vysává a dělá mapovité skvrnky.
Venkovní ibišek - rozdíl v semenáčcích, 24.5.2008
Nemůže být rozdíl i tím, že se jedná o křížence- semenáčky, které mají vždy trochu jiné vlastnosti? I kdyby rostly na stejném stanovišti, zdědily třeba trochu jiné vlastnosti. Nařízkováný ibišek by měl úplně totžné vlastnosti s mateřskou rostlinou,... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 11.7.2007
Dobrý den, htěla bych se zeptat, zda je dobré hnojit tůje hořkou solí, případně jak často. Děkuji! alena 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika