Příspěvky uživatele - 164.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 10.7.2007
Já myslela, že jsou to třeba takový ty pinďové tulipány, ale když říkáte, že je to blbost, dám na Vás. Krokusy asi koupím cibule /dají se teď koupit?/ a dám je do trávníku - jak hluboko a kdy? A co bych tam ještě měla majznout, aby příští jaro bylo... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 10.7.2007
Můj německý návod přímo říká: Péče: Slunečné místo. Udržovat dobře vlhké. Odkvetlé květy odstranit. Tu a tam hnojit. Určeno pro dekorační účely, není vhodný ke spotřebě /Verzehr/. Jak vidíte, v tomto příkazovém manuálu jakoby z válečného filmu... celý příspěvek >
Bylinky a mulčovací kůra, 10.7.2007
Tak to jste mne dostal, milý pane Stanislawe /to dvojité w je dobrý :-)/, dokonce jsem vyběhla do zahrady, odhrabala šutříky a studovala, co to pod tím leží. Asi fakt ona textilie, nikoli folie - ovšem mně to splývá... Z rubu lehýnce nahrublá...... celý příspěvek >
Bylinky a mulčovací kůra, 10.7.2007
Mám bylinky ve vymývaném bílém štěrku a daří se jim skvěle, byť jsou na severní straně. Nevidím jediný důvod, proč by se jim nelíbilo nad mulčovací kůrou - princip je podobný: fólie-kůra, nebo fólie-kamínky.
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 10.7.2007
Mohu se zeptat "cibulářky XXL", z které části republiky jste? V případě nadprodukce bych se event.  zastavila a trochu Vám odlehčila :-) Žádné tulipány ani narcisy nemám, asi bych je zkusila dát do trávníku... Na výměnu asi toho moc... celý příspěvek >
Levandule a kočky, 10.7.2007
Hlavně ta barevná kompozice je fakt pěkná. Leze jedna přes druhou, trochu i do levandulí, fakt hezké. Opravdu netuším, jak se ony růžičky jmenují odborně, ale rozhodla jsem se, že dle návodu u tématu růže je zkusím nařízkovat a dám jednu růžovou a... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 10.7.2007
Tymián je opravdu paráda v bylinkářském koutku. Bazalku mám v záhonu a někde jsem vyčetla, že se má kupodivu zalévat v poledne, a ne večer. Je pravda, že zimu nepřežije, ale tak se na jaře koupí nová sazenička a začne se znovu. A čerstvé caprese -... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 10.7.2007
No to jste mi dal ránu! Také jsem si štětkovec koupila a řídila se - byť německými - radami na rubové straně cedulky: Odkvetlé květy odstranit. Tak jsem odstranila. Máte pravdu, že teď vyrazily nové listy jakoby jiné, ale to mne neznepokojuje.... celý příspěvek >
Ibišek syrský - jak na něj?, 10.7.2007
Jak a kdy se dá venkovní ibišek řízkovat a kdy lze očekávat, že pokvete? A dodrží barvu a tvar květu? Děkuji za odpovědi.
Levandule a kočky, 10.7.2007
Kdesi na tomto fóru /ale kupodivu ne v této kategorii/ jsem zahlédla diskusi na téma, jak zabránit kočkám, aby se rozkošnicky nevyvalovaly v levandulích. Mám čtyři prima keříky a sousedi kočku, která si levandulí ani nevšimne. Možná je to i tím, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika