Příspěvky uživatele - 35.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy na jaře přesazovat okrasné trávy?, 7.3.2012
Jedná se o vousatec a miscantus zebrinus.
Kdy na jaře přesazovat okrasné trávy?, 7.3.2012
Dobrý den, potřebuji teď na jaře přemístit 2 okrasné trávy. Ať hledám jak hledám všude se dočtu jen, že na se přesazují jaře. Dvakrát jsem narazila konkrétně a jeden zdroj udával březen a druhý květen. Proto bych se chtěla zeptat na Vaše názory,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011 Obsahuje fotku
Poradí mi někdo, co je na obrázku za rostlinu? Tvoří dlouhé výhonky a vypadá trochu jako asparágus, květ je oranžovočervený zvláštního tvaru, trochu mi připomíná hledík, ale v malém. Má stříbrozelenou barvu. Prý by to snad mohla být šrucha, ale mně... celý příspěvek >
Co to je za plevel?, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, díky, vše jsem vykopal včetně kořenů, snad to znovu nevyroste. Herbicidy raději nechci používat, protože mám psy. Pak mám ale ještě jednu zahradu a tam je tento plevel úplně všude a nevím jak se ho zbavit. Je nutné kompletně vyměnit celou... celý příspěvek >
Co to je za plevel?, 15.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte mi prosím co to je za plevel a jak se ho zbavit??? předem moc děkuji!!!
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 14.7.2010
Dobrý den všem zkušeným MF70kářům, kupuji si tento stroj z roku výroby 1989, není moc jetá protože majitel už má 83 let a já se chci o ní dobře starat a tak prosím o radu jak vše dělat aby dobře šlapala ? Jinak budu s ní sekat lištovkou 120cm,... celý příspěvek >
Poraďte prosím osvědčené převislé jahody, 3.3.2010
Děkuji za radu. Já si nemohu zasadit jahody na zahradu a tak bych ráda alespoň pro chuť, pro děti zasadila nějaké jahody do 2-3 závěsných nádob. Stačí si tedy koupit jakoukoliv sazeničku? A pokud převislé jahody neexistují (proč je tak tedy nazývají... celý příspěvek >
Poraďte prosím osvědčené převislé jahody, 2.3.2010
Dooručuji si nejdřív pořádně pročíst dotaz. Já nepsala o pnoucích jahodách, ale PŘEVISLÝCH  Vím, že pnoucí jahody je blbost. A nebo jde spíš o slovíčkaření. Jde tam o dlouhé šlahouny, které se dají vyvazovat. Ale sami se samozřejmě... celý příspěvek >
Přesazování Lonicery - Růže z Jerichu, 28.2.2010
Děkuji moc za radu Terka
Poraďte prosím osvědčené převislé jahody, 28.2.2010
Dobrý večer, ráda bych si na jaře pořídila převislé jahody, které hodně plodí. Mohli by jste poradit, které odrůdy jsou v praxi osvědčené? Pročítala jsem na internetu různé odrůdy a o některých jsem se pak v článcích dočítala, že málo plodily, moc... celý příspěvek >
Přesazování Lonicery - Růže z Jerichu, 28.2.2010
Dobrý den, na zahradě nám roste několik let zimolez zvaný také Růže z Jericha. Potřebovala bych ho přesadit na jiné místo. Mohl by mi někdo poradit kdy je pro přesazení nejvhodnější čas? Jestli už teď nebo ještě později? Koukala jsem, že už mu raší... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010
Děkuji za Vaši zkušenost. Došla jsem k tomu, že to chce opravdu sehnat nějaké řízky a po semínkách se už nepídit. Jinak kytičky máte na fotce krásné Už se těším, až to takhle venku pokvete. Terka
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010
Jéé, to bych byla ráda pokud by šlo se nějak dohodnout!! Napíšu Vám na mail, ať se přímo dohodneme. Jinak koukla jsem na ten rmen barvířský a jak to popisujete v další zprávě po Květě tak ten to určitě nebude. Dočetla jsem se, že dobře snáší suchou... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 20.2.2010
Tak to už se nedivím, že tak marně hledám. Snad se mi někdy podaří sehnat nějaký řízek!! Tuto kytku jsem si zamilovala. Jinak pro DANNY: Rostlina je krásná!!!Netroufám si tvrdit jestli to ona je nebo není. Řekla bych ale, že ano. Bydlím bohužel úplně... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 20.2.2010
Dobrý den, poradil by mi někdo kde sehnat semena kopretinovce - Argyranthemum frutescens? Nikde na internetu nemůžu nic sehnat. Jen samé povídání o této kytičce, ale žádý obchod kde bych si semena mohla zakupit. Děkuji předem!!!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika