Příspěvky uživatele - 36.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 3.2.2012
Myslím, že bejbíno f1 najdete v nabídce neo seeds.Bejbíno pěstuji již několik roků a řadím ho mezi rajčata, která musím mít, neli na první místo.Bejbíno je vcelku odolné proti nemocem, bujně roste, ranné plody jsou menší kokteilové,... celý příspěvek >
Semena mrazuvzdorných palem, 17.3.2011
Vzhledem k tomu, že píšete o albizii, která Vám nevzešla, myslím,že problém byl někde jinde.Před nedávnem jsem dávval klíčit semena albizie, kterou jsem si dovezl z dovolené před 15 lety a semena naklíčila z 80% do deseti dnů.Tak si myslím, že šlo... celý příspěvek >
Klíčivost, 17.3.2011
Souhlasím s Vámi, že klíčivost závisí na mnoha faktorech.Ale Vaše ostatní informace jsou poměrně nepřesné, vzhledem k tomu, že Váš popis odpovídá klíčení teplomilných palem, nikoli mrazuvzdorných.Pokud chcete dosáhnout dobré klíčivosti semen... celý příspěvek >
Ženšen, 17.3.2011
Naklíčená semena ŽEN ŠEN PANAX GINSENG jsem našel v nabídce Neoseeds.Deset jsem jich před týdnem zakoupil, do pěti dnů po výsevu začaly rostlinky vyrůstat nad půdu.Paráda.Je to jednoduché, odpadají problémy s nejistým klíčením  .
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika