Příspěvky uživatele - 41.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 10.5.2019
Velice Vám děkuji
Podnož M 25, 30.11.2015
S podnoží M25 jsem se letos poprvé setkal ve Fytosu Plzeň, kde jsem kupoval sloupcovité jabloně odrudy Goldlane. Před rokem jsem tam kupoval kontejnerové stromky zmíněné odrudy ale na podnoži MM106, po dotazu mi bylo řečeno, že ted... celý příspěvek >
Brambory 2011, 4.4.2011
Koncem března jsem sázel 5 kg velmi rané " Anušky " pod netkanou textilii. Včera 15 kg Belany a 3 kg na zkoušku Princess. Do řádku jsem nejdřív dal trochu uleželého hnoje a pak brambory, zahrnul s pomocí Vari. Hlavně to... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 15.3.2011
Dobrý den, pěstuji odrůdu Belana ale rád bych na letošek vyzkoušel Princess, popř Pacovskou Adélu. Mohu poprosit o vaše názory, co se týče chuti a výnosu zda lepší setrvat u Belany??
Odruda Anabele, 24.3.2010
Pokud se jedná o ANNABELLE, tak jsem našel: Odrůda pro přímý konzum, varný typ AB. Hlízy jsou dlouhé. Počet hlíz pod trsem středně vysoký. Proti napadení rakovinou bramboru patotypu 1 rezistentní, proti napadení háďátkem bramborovým patotypu Ro... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika