Příspěvky uživatele - 185.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovat, či ne?, 4.6.2011
Dobrý. Už jsem to tady psal v jiném vlákně. Mulčuji 5 let, plocha 4000 m2 - zahrada užitková- stromy ovocné asi 60 ks- smrčky asi 100 ks - keře asi 40 ks apod. V sousedství les a louky a pole. Před zakoupení mulčovače sečeno asi 15 let bubnovkou a... celý příspěvek >
Mulčovat, či ne?, 3.6.2011
Já jsem sekl bubnovou sekačkou roky a nyní mulčuji.Velký rozdíl ve složení travin není, ale v rozsahu a množství práce ano a to rozdíl je sakra velký.  Mám i bubnovou sekačku, ale od té doby jsem ji nevytáhl z boudy.Vůbec se toho mulčování... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 5.5.2011
Nezlobte se na mě, ale Vám radit je opravdu zbytečná záležitost.Nic jste nepochopil a mám pocit, že hledáte nějaké řešení jak s tím " vydrbat ", ale vydrbete nakonec sám se sebou. MB
Mulčovač F 530 Vari Honda, 15.4.2011
Dobrý den.Uvedený typ mulčovaše mám cca 5 let a jsem s ním spokojen.Seču s ním pravidelně svoji zahradu u lesa o rozloze cca 4000 m2 - 3x ročně..Na uvedenou plochu je tento typ na hranici výkonu.Vhodnější pro mě by byl model 600. Ale dá se to... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 8.3.2011
Dobrý.Pokud jste se sousedkou mluvila a nedohodly jste se na plnohodnotném a vyšším zastíněněním v místě stávajícího bazénu na jejím plotě,  tak tuto záležitost bych považoval za uzavřenou a plně bych se soustředil na vlastní opatření z mé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika