Příspěvky uživatele - 70.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kapky od banánovníku, 27.5.2011
Dobrý večer, podívejte se jestli není váš banánovník napaden puklicemi.  Já jsem si zakoupila před několika lety banánovník na výstavě v Litoměřicích a měla také problém s kapkami, které stékaly z listů, pak jsem si všimla, že je napaden... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 7.5.2011 Obsahuje fotku
Zakoupila jsem v Kauflandu tuto rostlinu, která neměla žádné označení, ale podle sdělení prodavačky by se mělo jednat o bobulovité ovoce. Znáte někdo tuto rostlinu?
Co mi to vykvetlo za kytičku?, 23.3.2011
Dobrý večer, myslím, že se tato kytička jmenuje ladoňka. Jarka
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 7.3.2011
I já mám skleník od této firmy, kupoval jsem ho před 12lety, sám jsem ho smontoval, a jsem s ním spokojen, dodnes se na něm nevyskytla ani jedna závada.     Zdeněk
Koupím rouby jabloní, 6.3.2011
Dobrý den, můžete se obrátit na Sempru Litoměřice, na jejich internetové stránky. Minulý týden jsem si telefonicky objednal rouby hrušně Astra a zásilku s rouby jsem obdržel za 3 dny na dobírku. Mají i rouby jiných ovocných stromů. Zdeněk
Ružičková kapusta, 30.9.2010
Chtěla bych se zeptat zkušenějších pěstitelů, na růžičkové kapustě jsem srpnu ulomila vrchol, prý se to má dělat, ale místo uzavřených růžiček mi na rostlině vyrostly obrovské otevřené růžice mezi nimi jsem našla asi dvě uzavřené růžičky, ale ty... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu 2, 29.9.2010
I my máme na zahradě 25 let tuto odrůdu, kolegové v práci mi řekli, že by se mohlo jednat o Coxovu renetu. Zdeněk
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 4.7.2010
Dobrý večer, posílám recept na falešný brusinkový kompot jak ho dělám já. 1000 g odstopkovaného červeného rybízu, 600 g cukru, 8 lžic rumu, kousek skořice, citronová kůra. Do mísy dáme rybíz, přidáme cukr, promícháme a přidáme rum, skořici a... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato trvalka?, 16.5.2010
Dobrý večer, tato trvalka se jmenuje Lupinus - vlčí bob, kvete v růzých barvách poprvé asi na začátku června, pokud budete odstraňovat odkvetlá květenství vykvete na podzim znovu.Jarka znovu
Limetka, 9.1.2010
Chtěla bych si vypěstovat limetku, ale nikdy jsem v limetce nenašla jadérko, nevím jestli to byla náhoda, nebo se limetky množí jinak, prosím zkušenější pěstitele o radu. Děkuji Jarka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika