Příspěvky uživatele - 5.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield MS16, 22.10.2013
Koupil jsem starší MS16. Jelikož to mám od člověka co nebyl příliš zručný, musím si to celé popravit do nejakeho rozumneho stavu. Motor jede krasne, ale byla pokažená páčka plynu (opraveno) a taky ten "kutil" predelal uchycení plynového drátku... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 7.3.2011
Volal jsem nezavisle do dvou prodejen vapek a dostalo se mi u obou nasledujici odpovedi: vapky obecne dokazou samy prisavat vodu, pokud pry by nestacila studna, pak doporucuji nasledujici: natahnout hadici z nejake becky samospadem, aby se zaplnila... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 7.3.2011
Zdravím, k tomu uváděnému tlaku: Pozor, většinou prodejce uvádí tlak maximální, což je v tomto případě 150bar, jmenovitý je těch 110bar, což je dostatečné. Příslušenství se mi zdá dostatečné taky. Důvod, proč váhám je jiná otázka a prosím o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika