Příspěvky uživatele - 194.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sistema TR 11, 19.3.2011
Nikdo nemáte, neznáte? Můžete mě aspoň říct čí je to značka? Google mě odkazuje na Jihoafrickou Republiku. Díky.
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 10.3.2011
No tak to asi težko. Ono nejde o ten saponát jako takový, ale o ropné produkty, které ten saponát rozpouští (benzín, nafta, oleje,...).
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 7.3.2011
Ano to je pravda, doslova se píše: Myčka může brát vodu například z nádrže na dešťovou vodu. Hadice pro přívod vody nesmí být delší než cca 5 m. Přesvědčete se, že nádrž s vodou není umístěna níže, než stroj. Druhý konec hadice vložte do nádrže s... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 6.3.2011
No výkon sice nižší je, ale tlak je stejny (110 bar) a průtok je taky témeř stejný (440/450 l/hod). Čerpadlo je kovové a jestli má hadici o metr kratší snad není takové mínus (má to kolečka). Neříkám že Parkside je špatná značka (samozřejmě hobby),... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 6.3.2011
Upřímě řečeno, dost váhám jestli ho koupit. Za podobný peníz je např. Nilfisk C 110.3-5 A-X-TRA na který se dají najít na netu nějaké ohlasy (vesměs kladné). Navíc se mi zdá, že k tomu Nilfisku se dá přikoupit daleko více příslušenství. Takže vážně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika