Příspěvky uživatele - 180.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na listech kanadských borůvek, 21.6.2013
zalévané jsou a s kyselostí si myslím také není problém.. možná to hnojivo..
Napadání malin, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal co může být příčinou takového prosychání malin.. pruty byly zdravé a během 14 dní takto uschly.. listy vypadají jako spálené a přitom normálně zaléváme, na podzim pohnojíme..vůbec netuším příčinu, tak děkuji za každou... celý příspěvek >
Skvrny na listech kanadských borůvek, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli jsou tyto skvrny na listech kanadských borůvek normální, nebo je to znak nějaké nemoci.. jsou zasazeny loni na podzim.. děkuji za odpovědi
Hnědé konce letorostů u švestky, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit co to je s konci letorostů? Z ničeho nic, jako by hnědnou a jsou něčím ožrané, ale brouci žádní.. myslel jsem si, že to je od toho prudkého sluníčka co ted bylo, ale to by nebylo místy ožrané.. jinak stromek... celý příspěvek >
Kroucená vrba - co je to za škůdce?, 16.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem tu opět pro radu..poradil by mi někdo čím mám napadenou kroucenou vrbu a jak si s tím poradit? Na listech jsou takový malinký 2mm broučci (je vidět na listu na prvním obrázku) a likvidují nově rašící listy.. děkuji za pomoc... celý příspěvek >
Nevím si rady s touto nemocí, 14.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, po postříkání hrušen vypadá takto... vzpamatuje se z toho ještě? přijde mi, že 85% listů je pryč a nevím jestli to přežije... díky za váš názor...
Nevím si rady s touto nemocí, 7.5.2013
Moc děkuji za radu, zítra to stříknu.
Nevím si rady s touto nemocí, 7.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, co je toto za nemoc u mladé hrušně? je to odrůda Erika a takto černají některé listy a prakticky vše jsou pokryty malými červenými tečkami.. myslím, že rez hrušnova to nebude.. 3 metry vedle mam taktéž mladou... celý příspěvek >
Poradte co se švestkou,děkuji, 30.6.2012
A mohu to stříhnout ted nebo až na jaře? 
Poradte co se švestkou,děkuji, 29.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. prosím poradte co s touto švestkou (Tophit)... je zasazená loni na podzim a letos po jarním zastřižení má takovéto pěkné přírůstky, ale pouze boční... ty boční o hodně převyšují terminál a já nevím jak reagovat.. jestli ted zakratit boky... celý příspěvek >
Řez angreštu, 3.3.2011
Děkuju moc, musím nabrat zkušenosti od vás, kteří tomu rozumíte... Tak se Lído nezlobte a moc děkuji za názorné ukázání... strašně jste mi pomohla... a asi tu nejsem naposledy, tak mějte trpělivost...))) Jěště jednou díky...
Řez angreštu, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rád bych se ujistil, že mohu ted sestřihnout angrešt. Ty všechny postraní výhony chci zkrátit o 6 oček. Je to správně? Jsem začátečník a nerad bych to zkazil..kamarád mi říkal at to nechám bez stříhání, ale on tomu taky nerozumí..díky za... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011
Moc děkuji za info. a polopatické vysvětlení... zítra jdu na ně...
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den... máme (asi) remontní maliny, protože rodí v létě a ještě na podzim..podle příspěvků zde nevím, jestli je mám nechat takto ještě do jara(kdy prý rodí ještě jednou) a potom je vystříhnout, nebo ted vystříhat úplně všechny u země a přihnojit... celý příspěvek >
Buxus má oranžové listy, poradíte?, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Díky moc za vaši pomoc... buxusy jsou oranžové i přes den, myslím že uschlé nejsou(zatím)...vyfotil jsem je i zevnitř a tam jsou listy zelené... jinak jim ničím nepodstrojuji, žadné substráty, jen kapénková zálivka... je zajímavé že buxusy v závetří... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika