Příspěvky uživatele - 150.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Králící a kukuřice, 11.11.2012
Dobry den v kolika měsících mužu dat kralikum kukuřici.
Připouštění, 30.10.2012
Dobry den kolikrat ji mužu tak připustit?
Jateční váha a stáří, 20.10.2012
Děkuji
Jateční váha a stáří, 14.10.2012
Dobrý den chci se zeptat kolik je odpadu z kralika v kg děkuji.
Výsadba ovocných stromů na horách, 18.4.2012
Děkuji vám za váš čas a odpověď :) odrůdy si pilně opisuji a co nejdřív hurá do nejbližší školky, děkuju moc..
Výsadba ovocných stromů na horách, 18.4.2012
Dobrý večer a děkuji za reakci..Zatím se jen rozkoukávám, ale doufám, že na podzim už budu mít dostatek informací a odvahy to zkusit :) Tak přeji mnoho zdarů. Dominika
Výsadba ovocných stromů na horách, 17.4.2012
Děkuju, moc si vážím vaší reakce. Nemáte náhodou tip, kde bych odolnější odrůdy mohla sehnat, kdo se jimi zabývá? Děkuju
Výsadba ovocných stromů na horách, 17.4.2012
Dobrý den! S výsadbou ovocných stromů nemám žádnou zkušenost, ale ráda bych začala a využila pozemek, který máme k dispozici, bohužel na horách. Beskydy 780 m.n, jižní svah. Ovšem v zimě hodně sněhu a silný vítr... Proto bych vás chtěla... celý příspěvek >
Muškáty, 3.1.2012
bud mají malo vody nebo je napadla nějaka choroba me se to stalo taky ale ja jsem muškaty ostřihal do pul a potom sem je přesadil.pomohlo to tet mam muškaty nejhezčí z cele ulice.
Čí to je hovínko?, 2.11.2011
Taky si myslím, že to bude kočka-kocour. Kočky zahrabávají, pokud je kde zahrabat - tj. pokud máte kypré záhony. Pokud takové prostředí nemáte, tak to prostě pustí kde se ji to hodí.
Ptačí trus na římsách, 2.11.2011
Dobrý den, mohl by někdo poradit, jak bez poničení odstranit z měděné římsy ptačí trus? Již několik let, co na oknech v truhlících pěstuji muškáty, se právě mezi truhlík a výhony muškátů usazují vrabci a činí tam pořádný binec. Pohledem z okna to... celý příspěvek >
Anglické růže, 14.9.2011
Dobry den, můžu mit ruže v mulčovaci kuře? díky
Dolmar EM41, 16.8.2011
Tak jsem nakonec dolmar koupila. Má opravdu kvalitní nůž, sbírá i mokrou trávu. Má ale dvě nevýhody. Vzhledem k parametrům sekačky se mi zdá, že ocelové šasi je zbytečné na úkor vyšší hmotnosti. Druhý nedostatek je zapuštění kol. Kola jsou příliš... celý příspěvek >
Kornatka travní, 8.8.2011
Bydlím za Frýdkem-Místkem, skoro v podhůří Beskyd v nadmoř. výšce 350 m. Je pravda, že zde častěji prší a po ránu bývá silná rosa, ale na druhé straně zde zase často od hor fouká.
Kornatka travní, 8.8.2011
Jde mi hlavně o nějaké trvalé řešení, odstranění příčiny.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika