Příspěvky uživatele - 128.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhnědlý a opadaný ořešák, 5.6.2015
K počítači jsem se dostal až dnes. Bohužel, zrovna doma probíhá rekonstrukce kolem baráku, takže strom je dokola zarovnaný a ze strany, kde je místo, je porostlý břečťanem, takže ke kmeni se nedostanu. Děkuji všem za reakce.
Zhnědlý a opadaný ořešák, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Bouřku jsem nezaregistroval a v okruhu 10 - 50 m jsou ještě vyšší stromy - borovice, lípa, jiné ořešáky, takže si myslím, že by blesk trefil je. Žádný postřik nebyl. Ještě přidám fotku koruny.  
Zhnědlý a opadaný ořešák, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Během tří dnů mi totálně opadal ořešák. První dojem byl mráz, ale ten nebyl. Navíc v okolí 50 m jsou další 3 ořešáky krásně zelené. Zaráží mě rychlý průběh. Antraknóza se mi nezdá. Nevíte někdo o co by se mohlo jednat?  
Hryzec - rada, 29.6.2014
Gel je k ničemu, vždy ho podhrabou a jdou jinudy, absolutně bez účinku.Nic na ně neplatí.
Samice se nechtějí nechat připustit, 21.4.2013
Ahoj, potřeboval bych poradit, jak přimět mladé samice po odstavu a v dostatečném věku k zapuštění?? Samec normálně zapustil několik starších samic, ale mladé i přes jeho velké úsilí není možné donutit. Doposud jsem jim dával granule, aby... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 5.7.2012
Vystačim si s tabletama. Tabletu mám hozenou na dně. Když začne bazén klouzat, znamená to že jsou v něm řasy a je třeba zvednout hladinu chlóru. Přidám druhou tabletu rovnou do filtrace a do rána je bazén zase čistý. Filtruju pravidelně každou noc.... celý příspěvek >
Problém s identifikací rostlinky, 3.8.2011
Ano je to povíjnice, nevím jinak velmi hezká, ale zanepleší co se jí zlíbí.Nenechá se jen tak odepsat.Chová se jasko v té pohádce od K.Čapka o zahradě, moc se mi líbila, ale více jsem o ní neslyšela.Posudte sami V jedné zahradě rostla růže a jiné... celý příspěvek >
Modrá barva hortenzie, 3.8.2011
Milá paní nic neděláte špatně naopak ty Vaše rostlinky jsou jako v bavlnce, jenže ta modrá to je komerční trik, zalévejteje modrým inkoustem a oni se zase zabarví.Nikdy nevěřte prodejci co Vás takto podvádí, třeba to nebyl ani úmysl, ale spíše... celý příspěvek >
Prosím nevíte jak se jmenuje, 3.8.2011
Dle útvaru květu a místa kde se vyskytuje v sousedství rostlin je to pravděpodobně popenec, převážně je to jarní bylina a do čajú, lépe řečeno jejich směsi se používá málo, díky hořké chuti jinak je to zajímavá rostlina mám toho plnou zahradu jako... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 19.2.2011
Po vyrovnání nesmí hodit víc jak 0.03 mm. Ale vyrovnat to jde.
Moruše - pěstování, 4.8.2010
Bílé moruše jsou bílé až červené a černé moruše jsou bílé když jsou nezralé a teprve až dozrají tak jsou černé. Potom máte na jednou stromě bílé a černé moruše. To chápu. Také máme bílé a červené jahody :-D
GM C 400 I Názor, 24.3.2010
při domácím použití asi za 20 let. Rozvody se mění, ventily se seřizují
Pomoc s výběrem sekačky, 24.3.2010
hondu s pojezdem předních kol a možností mulčování. Vyplatí se to
Brogio - nástroj pro křovinořezy, 24.3.2010
Napadá mě jestli za ty závady nemohou vadné ruce a hlavy dotyčných pracovníků. Podobná závada se mi stala když jsem měl nasazen kotouč na větve a shodou okolností se mi tvrdě zasekl do kmene vzrostlého stromu tak, že se mi rázem ohnula hřídel náhonu.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika