Příspěvky uživatele - 20.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trativod, 28.2.2011
Dobry den, chtela bych poprosit vsechny sikovne kutily, jestli by nam neporadili s odtokem splaskove jimky.Uz jsem se zde tazala na splaskovou jimku, bohuzel jsme zjistili, ze nase jimka nema zadny trativod, ale je to jen splaskova jimka, ktera se... celý příspěvek >
Trativod, 18.2.2011
Dekuji, Vsem moc za odpoved.Pri koupi chaty nam bylo receno, ze jimka, ktera je jak jsem vyse uvadela,  zapustena v zemi, jsou to asi 3 skruze, je vyvedena trativodem, chata je v chatove oblasti, mohu rict, ze vsichni to maji vedeno stejne nebo... celý příspěvek >
Prosim o radu jaky je to typ orchideje Dendrobium, 17.2.2011 Obsahuje fotku
Koupila jsem si tuto orchidej, o Dendrobium jsem se docetla hodne, ale bohuzel nemohu urcit jestli je to ta chladnomilna nebo teplomilna rostlina???Dekuji Vam za rady Veronika
Trativod, 17.2.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, konecne jsem nasla nejake diskuzni forum, ktere se tyka trativodu.Koupili jsme minuly rok chatu a je tam take reseny odpad TRATIVODEM, bohuzel voda neodtika, je to reseno 2,5 m skruzemi, ktere jsou zapusteny v zemi a dno je betonove desky,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika