Příspěvky uživatele - 124.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koniklec, 23.8.2011
Cca tři roky mám na svahu koniklece - krásně se jim daří, už jsou to krásné silné rostliny, vždy na jaře bohatě krásně kvetou. Te´d mě překvapilo, že rozkvetli opět - nikde jsem se nedočetla, že by koniklece nasazovali na podzim druhé květy.... celý příspěvek >
Popínvaka - převis, 18.2.2011
Výška
Popínvaka - převis, 17.2.2011
Poraďte popínavku, která by měla růst "od vrchu" - tedy být zasazená nad vrcholem zdi a padat dolů. Celý den na sluníčku, zeď má cca 5 metrů. Rostlina nesmí být jedovatá, takže břečťana ani psí víno ne. Díky
Poraďte popínavku, 26.6.2010
Prosím o radu - potřebuji liánu, popínavku,která by měla růst na zdi směrem dolů - zeď má zhruba čtyři metry. Je situována na jihozápad, tedy slunce skoro celý den. Půda chudší s příměsí jílu. Rostlina nesmí být jedovatá. Děkuji
Mravenci zrzavci, 14.6.2010
Prosím o radu, jak na zrzavé mravence. Loni na podzim jsem osadila svah - poléhavé jalovce, devaterníky, mini hvozdíky, trávničky,mateřídoušky, chudinky, sedum atd. Všemu se daří, ale nejdřív u jehličnanů a ted i u velké části kytiček si udělali... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 2.5.2010
Loni na podzim jsem kupovala řadu skalniček, floxy, trávničky, devaterníky, miniaturní zlatý déšt, koniklece a všechny přežili letošní tuhou zimu, ačkoliv jsem počítala s tím, že něco odejde. Jen mateřídoušky se nějake nechtějí vzpamatovat, ale spíš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika