Příspěvky uživatele - 160.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč hrušeň nekvete?, 19.2.2011
Pane Vysloužil, pokud Vaše první reakce na můj příspěvek je, že se jedná o hloupý vtip, tím jste ho postavil do světla blábolů - tolik k mé vztahovačnosti.Nyní k věci.Nikde netvrdím, že diferencuji květní pupeny.K diferenciaci pupenů dochází na jaře... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 18.2.2011
Pro hosta 235.249.Nezlobím se, jste upřímný a s tím nemám problém.Chápu, že Vám to může připadat jako pohádka.Chtěl jsem se zde na diskuzi o tomto jevu něco dozvědět, zda to může mít reálné a zákonité pochody.Místo toho se oponentní příspěvky u... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 17.2.2011
Pro anonymního hosta č.235.249. - Ubližovat stromečkům, to je to poslední co bych dělal úmyslně.Každý řez v jakoukoli dobu je zásahem do organismu stromku - čili všichni ubližujeme.Doporučuji Vám, též se podívat na téma debaty. - Mičurin II.
Proč hrušeň nekvete?, 17.2.2011
Pane Vysloužil, máte opravdu štěstí, že nemusíte nic řešit - Mičurin II.
Proč hrušeň nekvete?, 16.2.2011
Pane Balina a pane Vysloužil, já vůbec neodmítám oponenturu ale musí být vedená slušnou formou bez jistých slovíček.K takové diskuzi se rád připojím.Chtěl jsem pouze poradit p. Michaele svojí zkušeností a netvrdím, že je 100% a nikomu ji... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 15.2.2011
Pane Balina Váš příspěvek je pouze snůška urážek a účelového zesměšňování.Argumenty žádné.Mičurin se podepisuji jen proto, že mě tuto přezdívku dali kamarádi, kteří vědí o mé lásce k zahradě a zvláště k ovocnářství a ne proto, že prezentuji bludy.Ono... celý příspěvek >
Náhrada za Idared, 11.2.2011
Chtěl bych se také podělit s jednou zkušeností s odrůdou MELROSE.Tuším, že to bylo v roce 2007,přišli v půli května mrazíky.Totálně zničená úroda, všechny květy zmrzly mimo jediného stromku s odrůdou MELROSE (štíhlé vřeteno).Nevím, čemu to... celý příspěvek >
Pilatka - stříkat teď?, 6.2.2011
Jeden způsob ochrany proti pilatce jablečné existuje i bez chemie.Poté, co mě před lety pilatka zničila 90% úrody, začal jsem vyvěšovat bílé lepové desky do koruny stromů.Opakuji to každý rok a nemám se škodlivostí pilatky žádný problém... celý příspěvek >
Fiskars vs. Gardena, 31.12.2010
Vlastním zahradní ruční nářadí od fy Wolf-Garten s vyměnitelnými nástavci.Násady jsou v různých délkách v provedení hliník nebo jasan.Používám hliníkové násady a po šesti letech je upínací zařízení pro výměnu nástavců bez závad.Je to špičkové nářadí,... celý příspěvek >
Rýč, 31.12.2010
Pro hosta 97.41.Možná reaguji pozdě, ale dovolil bych si doporučit rýč od fy Wolf-Garten.Vlastním ho 3 roky a je skvělý, nejlepší co jsem měl v ruce.Je pouze mírně prohnutý (spíše klasika), zpevněná tulej, rycí lopata z nerezu, násada americký... celý příspěvek >
Mám místo na 5 jabloní, které to budou?, 20.11.2010
Třebíčsko, mírný severní svah, 470 m.Podle konzumní zralosti a moji chuti těchto 5 odrůd: Mantet, Matčino, Rubín, Red Delicious, Melrose. V.P.
Meruňka Exnarova, 18.5.2010
Pane Vysloužil, vlastnosti které uvádíte u Exnarovy meruňky souhlasí s tím co se dá o této odrůdě zjistit a co mě potvrdil p. Exnar (snad jen, že potřebuje opylovače) Narouboval jsem si tuto odrůdu loni v březnu (kopulace) na podnož St.Julien,... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 16.4.2010
Pane Vysloužile, to že něco neznáte, neznamená, že musí být hloupé. Tyto poznatky jsem získal před mnoha lety od starých ovocnářů a narozdíl od Vás si nemyslím, že to byli hlupáci. Takže ještě jednou : Já samozřejmě vím, že pupeny jsou již... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 14.4.2010
Paní Michaele, Rozhodně hrušně nevykopávejte.Použijte prastarou metodu pro přivedení hrušní k plodnosti. Postup : Pokud hrušeň nezaplodí ani v r. 2010 nebo velmi málo, zakraťte na podzim (1/2 října) všechny hlavní a vedlejší větve do 2 až 3. letého... celý příspěvek >
jak na ně, 6.5.2007
Po vyrašení koncových pupenů kontrolujte přírůstky mladého dřeva.Často se stává, že je napadne mšice jabloňová nebo jitrocelová,která má několik generací.Mladý přírůstek zcela zakrní a usychá.Proto navrhuji postřik při napadení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika