Příspěvky uživatele - 228.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování třešně, 27.2.2011
Tak vie niekto, čo sa stane ak po vrúbľovaní kopuláciou ešte prídu nedajbože mrazy? (Ak totiž bude marec tak nevyspytateľný ako bol február...)
Rez jabloní, 25.2.2011
Prosím Vás skúsenejších o odpoveď na otázku, ako najnižšie môže klesnúť teplota vonku bezprostredne po presvetlení starších jabloní (alebo aj jadrovín všeobecne) bez toho, aby rany poškodil mráz?
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 25.2.2011
Ešte stále ujde Jonathan a Ontario, a ani Coxova reneta nie je na zahodenie... Matkino už múčnatie a Boskoop je tento rok mimoriadne kyslý.
Ako na slimáky?, 16.2.2011
Indukovaný elektrický náboj v styku so slimačím slizom, teda pravdepodobne. Pozrite predchádzajúce články.
Řez hrušně, 15.2.2011
Solanka je, ako píše kolega predo mnou, veľmi bujná odroda, a naviac, aj pomológie uvádzajú, že Solanky často začínajú rodiť až po 10. roku života. Takže prajem veľa trpezlivosti :-D.
Proč hrušeň nekvete?, 15.2.2011
Pán Polehla, prepáčte, ak sa mi podarilo uraziť Vašu hrdosť a Vaše skúsenosti, ale pri popise pokusov a omylov mičurincov a samotného Mičurina som vôbec nemal na mysli Vašu prezývku. Spomínali ste staršiu odbornú literatúru, teda som si myslel, že to... celý příspěvek >
Roubovance Jacmenky, 14.2.2011
Je veľmi ťažko takto na diaľku poradiť, chcelo by to rozhodne fotografie stromkov. Čas by už aj podľa počasia bol, ale nie je zlé počkať aj do predjaria, cca do začiatku - polovice marca. Veľmi sa mi však nepozdáva tá časť o prírastkoch: len 10 cm u... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 14.2.2011 Obsahuje fotku
Vyššie uvádzaný,,zaručený" spôsob Mičurina pokladám za riadnu s prepáčením hlúposť a súhlasím s pánom Vysloužilom. Zmladenie do dvoj- až trojročného dreva vyvolá akurát tak bujný rast letorastov. To, že to v niektorých prípadoch vraj vyšlo, považujem... celý příspěvek >
Semenáček jabloňky, 8.2.2011
Ak chceme bonsaj, tak je lepšie semenáčiky jablone najprv nechať trochu zmohutnieť vo väčších črepníkoch, aby zhrubli kmienky, lebo ak ich budeme pestovať v malom, kmienok sa tvorí veľmi dlho. Po zhrubnutí a zmohutnení stromček Zrežeme, aj korene, a... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 8.2.2011
Prikláňam sa ku Krasokvetu žltému, tá podobnosť s Goldenom sa dá ľahko vysvetliť: Golden Delicious je totiž krížencom Krasokvetu, obe odrody pochádzajú z Ameriky.
Poradí mi někdo?, 8.2.2011
Sadzovitosť sa veľmi rada vyskytuje v prehustených korunách starých aj mladších stromov, ale ja to veľmi neriešim, je to viac kozmetický problém, lebo nezasahuje do dužiny a silnejším tlakom sa dá zo šupky zmyť. Bojuje sa proti nej postrekmi zároveň... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu 2, 8.2.2011
Čo tak Sudetská reneta?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika