Příspěvky uživatele - 236.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nákup rostlin v Polsku, 17.2.2011
Pane Tondo, strašně moc děkuji!!! Zkusíme to zahradnictví v Skočově. Ta burza se mi moc nelíbí, je tam vždycky strašně moc lidí a špatně se tam parkuje. Díky za info!!!
Odstranění betonu ze dvora, 17.2.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit jak odstranit starý beton ze dvora. Chceme ho zatravnit, udělat nějaké záhonky a pergolu. Je to celistvá plocha od našeho baráku až k sousední budově (dříve to tu patřilo JZD, takže poctivý jezeďácký beton ). Měli... celý příspěvek >
Nákup rostlin v Polsku, 15.2.2011
Dobrý den, nemáte někdo nějaké podrobnější informace o nákupu rostlin v Polsku? Chtěla bych si tam koupit nějaké jehličňany a okrasné keře. Ale ty trhy s rostlinama asi nebudou celý rok, že? Dá už se tam něco koupit např. v březnu? Nebo máte někdo... celý příspěvek >
Pelargonie drobnolistá, 23.1.2011
Dobrý den, já je vždycky na jaře hodně ostříhám, oni zase obrostou a než začne sezona, tak jsou zase hezké
Černooká Zuzana, 23.1.2011
Dobrý den, také jsem se nad tím již několikrát zamyslela, na sáčku jsou vícebarevné a kvete mi jen žlutě. Ale možná je to tím, že se mi z celého sáčku podaří do květu vypěstovat jen tak tři rostlinky, možná je ta žlutá nejodolnější, nevím Jana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika