Příspěvky uživatele - 69.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktory, 5.12.2011
Já si vybral zahradní traktor Yard man HN5185. Sehnal jsem ho tam o 13 tisíc levněji než v prodejně u nás.
Nová sekačka, 25.5.2011
Dobry den, chtela bych si koupit novou sekacku (benzin) a uvazuji o koupi teto sekacky přes internet: Benzinová sekačka na trávu s pojezdem Einhell BG-PM 51S myslite, ze bude dobra?? Nemam moc velkou zahradu... Dekuji za radu...
Firma na zahradu, 16.2.2011
Ahoj. Hodně uvažuju o tom, že bych si nechal na zahradě nechat udělat jezírko od firmy Máte někdo zkušenosti s firmou Azaro spol. s r.o. ?
Výběr elektrické pily, 11.2.2011
My jsme měli docela dlouho Partnera. Za tu cenu celkem kvalitní nástroj myslím...
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 10.2.2011
Taky uvažuji, ale spíš o nějaké levnější značce... Máte někdo zkušenost s tímhle typem - Motorový vyžínač GMS 650 B za 2890,- - vyplatí se nebo radši volit za tu cenu něco jiného?
Tuje Smaragd, 10.2.2011
My to máme podobné. Radši ale budeme kupovat něco pod metr, tam by neměl být problém, že se nechytí.
Dekorace - trpaslíci a jiní, 10.2.2011
Kdo má na zahradě trpaslíky nebo jinou keramickou dekoraci? My uvažujeme o téhle žábě na předzahrádku.
Kotvičník, 10.2.2011
Máte někdo zkušenosti s touhle rostlinou? Je pěstitelsky náročná či ne? Přemýšlíme, že bychom si ji pořídily na zahrádku.
Zahradni traktory, 19.1.2011
Uvažujeme s rodinou o koupi Zahradního traktoru. Myslíte si, že by byl tento dobrý - MURRAY hydrostat 14koní pěkný traktor,102cmzáběr? Nebo bychom měli z tohoto portálu vybrat nějaký jiný. Cena nám přijde OK, výkon taky, celkově nevypadá vůbec... celý příspěvek >
Netřesk, 9.6.2010
Dobrý den, ráda bych si koupila Netřesk červený - Sempervivum 'Rubrum'. Ale chtěla bych poprosit o nějaké rady k pěstování, už jsem v minulosti měla dva podobné a bohužel velmi rychle přišli pryč. Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika