Příspěvky uživatele - 61.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012
Túto starú hrušku máme na chalupe. Je to v Bielych Karpatoch, pod Veľkou Javorinou. Až tento rok som konečne zistil, čo sú to za hrušky (Atlas tržních odrud ovoce, Kamenický, Kohout, SZN 1958, str. 192). Strom bol celkom zanedbaný a po jeho... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 9.3.2012
Mozem sa pridat, aj ja cez nich nakupujem. dorucenie uplne bezproblemove a ceny spolu s postovnym su ok.
Dolmar MS-335.4U alebo MS-330U, 17.11.2011
Ano kupil som, ale nakoniec Dolmar ms 340, lebo mi ju dal skoro za cenu ako ms 330, takze to bola velmi dobra akcia. Som zatial spokojny, len som musel nastavit na karburatore bohatost zmesi (L srob).  Snad bude sluzit dobre. Peter
Stará (ne)známá jablon, 14.9.2011
Spartan
Krovinorez stihll, 29.4.2011
Mám problém s krovinorezom.Naštartuje na prvý krát, krásne drží voľnobeh uplne v pohode no po pridaní plynu hneď skape.Rozobral a vyčistil som všetko, naozaj mu neviem prísť na problém.Poraďte mi niekto ak viete.Vopred... celý příspěvek >
Konec Oleoekolu, 6.4.2011
balenia sú rôzne: Balenie:100ml, 3x5 ml, 250ml, pričom 100 ml je na 5 litrov postreku.
Stromy a mravenci, 28.3.2011
Dobrý den, rád by som nadviazal na toto staršie vlákno o lepových pásoch na kmeň stromu. Bol som kupovať chemstop a v predajni mi pánko povedal, že natretie kmeňa stromu chemstop-om, alebo lepovým pásom spôsobí za 4-5 rokov zlomenie kmeňa stromu v... celý příspěvek >
Zmijovec - hurá kvete, 21.2.2011
Hurá kvete Ja mám rastlinku 15 rokov a tento rok prvý krát kvitne. ja to naozaj nádhera. zatiaľ ani veľmi nesmrdí. uvidíme...
Aká je to odroda, 10.2.2011
Skúsim pohľadať ešte nejaké foto z minulého roka, ale rozkrojené určite nemám. To je dobrý nápad. Tak počkám ešte do jesene . Ďakujem za radu.
Aká je to odroda, 10.2.2011
Ďakujem za reakciu, na strupovitost (chrastavitost) je dost odolná. Minulý rok som našiel možno dva-tri listy napadnuté chrastavitostou, pričom vedľa je posadený golden delicious a ten som musel pravidelne ošetrovať a aj tak mu možno 20% listov... celý příspěvek >
Aká je to odroda, 10.2.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Aká odroda je na obrázku? Jabloň som kúpil spolu s nehnuteľnosťou a neviem o akú odrodu ide. Je to zimná jabloň, keďže jablká dozrievajú v októbri, minulý rok dokonca až začiatkom novembra. Dužina je biela, šťavnatá, sladko-kyslá,... celý příspěvek >
Husqarna 455e, 7.10.2010
Ale mne to zaiskri aj bez zapilenia... do hocicoho.
Husqarna 455e, 7.10.2010
Plne s Vami suhlasim. Lenze mne sa toto iskrenie stalo ked nastartujem pilu a drzim ju v rukach... bez zapilenia.
Husqarna 455e, 7.10.2010
No ja samozrejme tuto situaciu ani nepodcenujem a kedze som toto skusal v dost dobrom dazdi (ked ze som ju chcel vyskusat) tak samotny poziar nehrozil... Mna vsak viac zaujima ze preco sa tak dialo a kde je vlastne problem?
Husqarna 455e, 7.10.2010
noo... tak ze! Dnes som poprehanal moju stilku po kmenoch uz dlhsie spilenej ceresne a... ono sa jej to normalne pacilo a nemala nic proti tomu ze ju,,vytacam" a bez reptania robila to co som od nej aj ocakaval. Dost ma ale zarazilo ze sa mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika