Příspěvky uživatele - 109.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zničit škumpu u náš a ne u souseda, 2.4.2012
Dobrý den, soused pěstuje škumpu vedle našeho pozemku. Přes kamenou zeď je to u nás plné škumpy. Vyřezávání samozřejmě nepomáhá. Pokud použiji Randap, zničím škumpu i u souseda? Randap se natahuje do kořenů, tak nevím, jak se to... celý příspěvek >
Kultivátor, 19.3.2012
Dobrý den, chtěla bych si pořídit zahradní kultivátor. Loni jsem si pořídila jeden v Lidlu, ale s naším pozemkem si vůbec neporadil, tak jsem ho vrátila. Letos o tom zase přemýšlím, mají ho zase v nabídce. Kdyby vůbec nefungoval, tak by ho přece... celý příspěvek >
Indický běžec, 12.4.2011
A opravdu žerou slimáky? Slyšela jsem dost názorů, že si jich taky ani nevšimnou a jen když jsou hodně hladové, tak ho z nouze sežerou.
Ohraničení zeleninových záhonů, 30.3.2011
2 roky je docela málo. A není možnost ty cihly něčím natřít, aby byly odolnější?
Ohraničení zeleninových záhonů, 30.3.2011
Tak to mám teď a zpevněné cestičky mi přijdou lepší. dostanu se pro zeleninu suchou botou a nebudu vytrhávat plevel i z pěšinek. Ale nevím, jak ta cihla dlouho vydrží. Jestli 10 let, tak bych šla do toho, ale kdyby se měla rozpadnout, za 2 roky, tak... celý příspěvek >
Smrková terasa, 29.3.2011
Dobrý den, mám v plánu vybudovat u RD terasu, která bude navazovat na chodník ze zámkové dlažby. Dají se na to použít smrkové prkna o síle 28 mm? Terasa bude 4,5 x 4 m a bude sloužit jako klasické posezení. Nemáte někdo s touto podlahou zkušenosti?... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 29.3.2011
Dobrý den, zajímalo by mě, jak máte vyřešené obruby záhonů a chodníky mezi nimi. Budu mít k dispozici cihly z bouračky, daly by se na to použít? A jak dlouho asi vydrží taková cihla v hlíně? Díky všem za příspěvky.kotulek
Převislá slunečnice, 22.3.2011
Dobrý den, minulý rok jsem v nabídce u Starkla viděla převislou slunečnici. Nemá ji tady někdo vyzkoušenou? A nevíte, kde se dá sehnat, letos asi už v nabídce není. Děkuji za info.
Předpěstované brambory bez mandelinky, 10.2.2011
A jak se díváte na předpěstování brambor? Bude to k užitku, nebo můžu přesazením rostlinek do půdy kořeny poškodit, tak, že celá práce bude k ničemu? a dájí se předpěstované rostlinky zasadit do trávy, jak tady někdo radil? A děkuji všem, kteří zde... celý příspěvek >
Předpěstované brambory bez mandelinky, 8.2.2011
Dobrý den, chtěla bych zkusit pěstovat ranné brambory. Na uskladnění nakupuji. Mám v plánu zasadit teď v únoru sadbu do květináčů a předpěstovat ji a v průběhu dubna dát rostlinky ven pod netkanou textilii. Nevím, kdy budou brambory ke sklizni a dá... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika