Příspěvky uživatele - 147.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to nemoc?, 27.7.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu na jehličnatých stromech se mi objevila nějaká "nemoc" - z obou stran větviček je něco půlkulatého (viz. foto), dá se to z toho sundat a přijde mi, že uvnitř toho jsou i nějací škůdci..je to na různých druzích jehličnanů.. nevíte co je... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 25.3.2013
Ja jsem koupil pilu 21.2.2013(550xpg) byla v akci a velká spokojenost soused má(560xpg)a taky spokojenost u nás se jich prodalo velmi hodně
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.1.2013
Nekupovat!!!Slabý výkon na tak dlouhou lištu, plyn se zasekává občas do rukojeti, pila hrozně brní do rukou jediné plus jsou dobré starty chod motoru a cena.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 15.1.2013
Chtěl bych se vás zeptat na tu 550xp jak je to z vibracemi nebrní vám ruce?Děkuji
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 29.2.2012
U nás psal v tisku profesionální velkosadař, že květy broskvoní jsou poškozeny na 50 %, vzhledem k počtu nasazených květů by to neměla být tragédie, meruňky jsou u nás poskozeny minimálně.
Prodej sadby brambor, 29.2.2012
Letos sadbové brambory stojí 12 Kč
Destilační přístroj, 28.1.2012
Mno tak neřekl bych že za žádných okolností..., ale se zbytkem příspěvku souhlasím.
Sejmutí etiket z lahví, 12.1.2012
Kupujete toto víno proto, že vám to víno chutná, nebo pro získání láhve?
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
Bod 2 dle Mr Biga dělám u mých malin dlouho. Maliny jsou od cca srpna do zámrazu v listopadu. Malin je hodně
Sejmutí etiket z lahví, 2.1.2012
Vaše etikety nemají vadu. Lze jen blahopřát.
Sejmutí etiket z lahví, 29.12.2011
Místo fénu zkuste nalít do skleniček vřelou vodu. Takhle odstraňuji etikety z vinných lahví již delší dobu.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.12.2011
Příspěvek pana Mirka z 28.12. je super. Doufám, že to začnou u nás prodávat.Doporučuji všem shlédnout 3 uváděná videa pana Mirka.
Předpěstování pórku, 15.12.2011
Podle čeho tak soudíte? Seji pravidelně 4 druhy přímo na záhon. Bez chemie, okopávání pletí vše ručně. Tloušťka závisí na vysetém druhu. S tloušťkou všech jsem ale spokojen. Seji dost časně z jara.
Sušení jablek, 6.12.2011
Při sušení šípků jsem vylepšil cirkulaci v horkovzdušné troubě tím, že ji nechávám pootevřenou. V horní části dvířek vložím krabičku sirek a pod. Šípků jsem takto usušil velmi mnoho během mnoha let. Zjistil jsem, že sušení, konkrétně šípků, je v... celý příspěvek >
Popel z papíru do kompostu?, 28.11.2011
Papír nepálím, patří do sběru.Jinak do kompostu ani na zahradu bych ho nedával z důvodu neznámého složení při výrobě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika
<a></a>Co sázet v únoru do skleníku?

Co sázet v únoru do skleníku?

Únor je obvykle stále ještě velmi chladným měsícem, takže pokud máte skleník, může být pro vás nápom...

Šedá plíseň: osvědčené strategie pro léčbu plísně na rostlinách

Šedá plíseň: osvědčené strategie pro léčbu plísně na rostlinách

Plíseň šedá (Botrytis cinerea) se vyskytuje na celé řadě rostlin (je jich příliš mnoho na to, abycho...

Trendy ze sítí 33. týden

Trendy ze sítí 33. týden