Příspěvky uživatele - 109.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr sekačka Panter, 12.6.2008
Zkušenosti s Panterem nějaké mám, pár sem jich prodal a taky je servisuju. Jedna páka je ke spuštění sečení, druhá ovládá pojezd a třetí brzdu, ano brzdu, když sekačku chcete tlačit je potřeba tuto páku držet. Rychlosti má opravdu tři a mění se po... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 12.6.2008
Co se týče řemenů, pravda je taková že se trhají snad na všem a HSQV. a Jonsered patří mezi ty cenově dražší už jen pro jejich tvar šetti úhelníku apod. U AGS je na pojezd možno použít i obyč normalizovaný řemen, ale na pohon sečení určitě origo.... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 12.6.2008
Já osobně se na první věc na traktoru podívám je jakoupak má přední nápravu. Kvalitnější bývá litinová, pokud výrobce šetřil tak plechový svařenec, který co do životnosti není to nejlepší a po pár sezónách chodí přední kolečka na všechny strany,... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktůrek?, 30.5.2008
No já říkám, že z těchle dvou asi Partner, ale reději např Jonsereda 2216CMA2, ano je to rána do 31. 5. 08 je za 69.900,- ale taky traktor s V-twinem a hlavně bez problémů. Husqvarna je stejná ale má motory Kawasaki který není tak rozšířený jako... celý příspěvek >
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 30.5.2008
Jasná volba DAKR pokud to máte pouze na sekání trávy BL60 nejlépe Tektona a pokud chcete víceúčelový stroj např sněhovou frézu atd. tak Pantera. U VARI je broblém s dodávkou náhradních dílů, zeptejte se v BG. ZF Orlová
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 30.5.2008
Já tada nevím jak můžou dát stejné hodnocení Husqvarně a Oleomacu. Kdo měl někdy oba v ruce při práci prostě nechápe, Oleomac sice jde do otáček pěkně, ale pracovní otáčky Husqvarny a Stihlu jsou prostě vyšší a tudíž seká lépe. Prodal sem před časem... celý příspěvek >
Výměna motoru Honda GCV 160/190, 30.5.2008
Délku a průměr klikové hřídele a jaký setrvačník má motor mít. U parkové sekačky je setrvačníkem nůž u Adély je setrvačník motoru těžší. ZF Orlová
Benzínová sekačka Talon, 30.5.2008
Tak tak čína jak vyšitá a kvalita proměnlivá, někomu drží 2roky bez problémů, jiní ji koupí a už odpoledne mi tu škemrají, že v Globusu to přece neopravují, tak kam s tím, když to nejede... ZF Orlová
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 10.7.2007
Skočte do zdi vy s těma názorama, že Jonsered je levnou odnoží Husqvarny je to stejný stroj ze stejných součástek.
Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit., 10.7.2007
Má rada zní: bít se do hlavy co sem to koupil, nabo shánět servis kdo to zpravuje, já o žádném nevím.Zdeněk. Orlová
Benzínová sekačka Talon, 10.7.2007
Nebrat, ale na to musí každý přijít sám
křovinořez McCulloch, 10.7.2007
O shodnosti s 262 nevím, ale zkuste prodejce Husqvarny.
Jakou sekačku?, 10.7.2007
Já zákazníkům radím kupte si to co vám tam kde to kupujete spraví, takže doporučuju zajít si do nejbližšího krámu kde to nejen prodávají ale i spravují a tam se po dohodě domluvit na konkrétním stroji. Jako prodejce nejvíc zbožňuju zákazníky, kteří... celý příspěvek >
Elektrický krovinorez, 28.6.2007
Elektrický křovinořez neexistuje. Vždycky tam musí být nějaké ale!!! Solo taky děla(lo) elektrický křovinožez a mezi motorem a hřídelí bylo něco co se při prudké změně zatížení lámalo, u benzínek je to odstředivá spojka která proklouzne. Mluvím o... celý příspěvek >
Kupa krovinorezu - HQ, Stihl vs. Partner, ABG, 28.6.2007
Takže Husqv. 125R je vhodná tak akorát na dosekání trávy kolem domu a pozemku po posekání parkovou sekačkou - pokud chcete ať Vám vydrží nějaký ten pátek v provozu. 325 nebo 323 je už trochu jiné kafe, nicméně od 4.6kg vážícího maximálně odlehčeného... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika