Příspěvky uživatele - 164.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Omlouvam se, nenahrala se fotka...
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016
Posilam ke svemu uvodnimu prispevku take fotky nejposkozenejsich palic. Je jich asi 15%. Pomuze to urcit pricinu?
Zahradni traktory, 6.2.2011
gratuluju, 1. jste šikula co si hodně udělá sám, to ale jaksi každý nemůže nebo jednoduše neumí... 2. máte štěstí. Murray je značka vlastněná korncernem briggs&stratton, proto v nich najdete výhradně tyto motory. Stroje vlastně žádné sami... celý příspěvek >
Vari převodovka, 6.2.2011
Kolik oleje je v převodovce dsk316? Když budu měnit celou náplň? Jezdím asi pátý rok a na olej zatím nesáhl
Demontáž klikovky za sekačky, 6.2.2011
Tak já vím o pěti. Nejčasteji ty byly Tecumsehy. Jednou se jeden kok.ot pokusil nahradit šroub nože za metriku a když nám ukazoval proč ten motor točí tak málo když mu jde tak pěkně přidat taháním za pružinky regulace- nůž se utrhl a rozsekl kolečko.... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 6.2.2011
Na 14koní je šířku 102 moc. Jo najdete to na Partnerech a podobných marketových strojích, ale za sebe nemohu tuto kombinaci doporučit. Spotřeba bude v v2 určitě o fous vyšší, ale pružnost motoru a vibrace to vynahradí. Vůbec nepíšete jakou plochu... celý příspěvek >
Pojezdová sekačka Green Jet z OBI, 6.2.2011
NEBRAT! jak se říká, nejsme tak bohatí aby jsme si kupovali levné věci. Kdepak myslíte že ušetřili? Na maržích? v OBI? Asi těžko. Kupujte mašiny od sice dražších ale autorizovaných prodejců, ano u strojů připlácíte za to že mají sklady a v nich... celý příspěvek >
Husqvarna R 53 SV, 6.2.2011
A je tu zase. Dohady jestli je nebo není Husqvarna made in china. Ano vlastní továrny v číně- jing feng... A vyrábí se tam motorové pily Partner atd. Pily Husqvarna 435- se vyrábí na výrobní lince ve švédsku, hobby řady 236 a 240 v USA. Ano spousta... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika